en


Note - you've hidden this profile on the list of ads. In order for the ads of this person to show up among others, press the button: "show profile of this person".

 • Contacts:Contacts
 • Phone number +48 605 839 340
 • E-mail:
 • Profile:Profile:
 • City:
  Katowice
 • District:
  Ligota
 • Out calls: No
 • Age: 27
 • Weight: 67 kg
 • Height: 182 cm
 • Breast: 4
 • Languages: english,
 • Prices:Prices
 • 1 hour: 200 zł
 • 30 min.: 150 zł
 • Work schedule:Work schedule
 • monday: not working
 • tuesday: from 14 to 22
 • wednesday: from 14 to 22
 • thursday: from 14 to 22
 • friday: from 14 to 22
 • saturday: from 14 to 22

Offered servicesYour note edytuj

DescriptionDescription   

Zanim postanowisz do mnie zadzwonić przeczytaj proszę całość ogłoszenia. Zapewniam, że nie oferuję ani więcej ani mniej, niż jest to opisane. 

MassageHouse to jedyny salon o tak wysokim standardzie wyposażenia jak i świadczonych usług.
Każdy masaż trwa pełne 60 min! Lub dłużej jeśli tylko masz ochotę...
Na miejscu poczęstuję Cię pyszną i aromatyczną kawą, rozgrzewającą herbatą lub drinkiem.
Następnie zaproszę Cię do czystej i zdezynfekowanej łazienki, w której zażyjesz odprężającej kąpieli w wannie lub pod prysznicem. Ręczniki są nowe, czyste i przyjemne w dotyku. Pełną dyskrecję zapewnią Ci elektryczne rolety zewnętrzne oraz brak osób postronnych na korytarzu. Gdy wejdziesz do gabinetu będę na Ciebie czekać z ciepłą oliwką do masażu. Nie ma nic gorszego niż zimna oliwka, prawda? Położysz się na macie, a ja...No cóż, zabiorę Cię do raju. 

Agnieszka Tao - MassageHouse


-Masaż body2body - 200 zł/h 

-Masaż Lingam (masaż miejsc intymnych)- 150 zl/ 30 min


-NOWOŚĆ! Rytuał Tantryczny! 300 zl/ 90 min 

Jako jednej z niewielu masażystek udało mi się zgłebić tajniki prawdziwego masażu tantrycznego wg. Sztuki opracowanej przez Johna Hawkena! Odkąd zaczęłam moją przygodę z masażem erotycznym, moim marzeniem było siegnąć do zasobów wiedzy profesjonalnych praktykantów Tantry. Udało mi się zgłębić tę wiedzę i teraz mogę serdecznie zaprosić każdego, kto pragnie doświadczyć niesamowitości sztuki Tantry  na sesję, która zaspokoi nawet najbardziej wymagające ciała. 

Rytuał trwa 90 min! W trakcie jego trwania będę uczyć Cię prawidłowego oddechu, który odpręży Twoje ciało i odżywi je jak nigdy wcześniej. Oczywiście masaż będzie zwieńczony Twoim spełnieniem wg. Starożytnej techniki Masażu Lingama( męskie strefy intymne). To wyjątkowy masaż dla koneserów subtelnego dotyku. 

Na rytuał tantryczny proszę się umawiać minimum 2 h przed planowanym przyjściem! Sesja tantry wymaga specjalnych przygotowań. 


Wszystkie masaże wykonuję nago lub w bieliźnie (na życzenie)
 

oferta masaży SPA&WELNESS


-Masaż twarzy dla brodaczy wykonany olejkami do pielęgnacji zarostu

-Masaż Lomi Lomi nui

-Masaż leczniczy kregosłupa 

-elementy terapii manualnej 

UWAGA! Jestem masażystką i nie świadczę usług seksualnych! Nie ma możliwości na inne zakończenie!
Kiss the boot of shiny, shiny leather
Shiny leather in the dark
Tongue of thongs, the belt that does await you
Strike, dear mistress, and cure his heart

Severin, severin, speak so slightly
Severin, down on your bended knee
Taste the whip, in love not given lightly
Taste the whip, now plead for me

                                                                                         

                                                                               Velvet Underground- Venus in Furs


W sprawie pracy w MassageHouse proszę o kontakt mailowy na adres podany w ogłoszeniu.Regulamin spotkań

1. Nie umawiam wizyt przez smsy i maile. Ta opcja jest jedynie dla stałych klientów.

2. Ponieważ mam bardzo napięty grafik najlepiej umawiać się do mnie z jednodniowym wyprzedzeniem lub względnie rano (od 9.00)
Wymagam potwierdzenia umówionej wizyty telefonicznie (połączenie, krótki sms). Brak potwierdzenia może zakończyć się jej anulowaniem. 

3. Wystawka=wpis na czarną listę.

4. Dotykanie w trakcie masażu z wyjątkiem strefy bikini +50 zł.

5. Wypraszam z gabinetu jeśli czuję się zagrożona.

6. Kiedy nie odbieram to znaczy,  że jestem zajęta. Można zostawić wiadomość z prośbą o kontakt w dogodnym dla Ciebie przedziale godzinowym.

7.Bajkopisarzom, gawędziarzom i telefonicznym onanistom mówię stanowcze nie. Nie mam po prostu czasu na pierdoły i nie prowadzę erotycznych telefonów.

8.HIGIENA OSOBISTA! Panowie, nawet nie wiecie jak często czuć od was potem i innymi płynami fizjologicznymi. To jest naprawdę przykre i obraca się przeciwko wam. Jest prysznic, żele do mycia i czyste ręczniki. Przed masażem trzeba umyć całe ciało, a zwłaszcza okolice intymne. Tak, rowek też . Wybaczcie dosadność tego podpunktu ale to bardzo przykra i nagminna sprawa. 


Przestrzeganie tych kilku zasad ułatwi mnie i Tobie umówienie się  na masaż, a także zapewnienie nam obojgu komfortowej atmosfery. Lubię moją pracę i to co robię, ale czasami mój zapał stygnie i to przekłada sie na zaangażowanie w wykonanie masazu. Szanujmy sie wzajemnie.

Pozdrawiam i zapraszam
Agnieszka Tao - MassageHouse 


Offered servicesOffered services

Vmasaż body2body

Vmasaż Tao

VMasaż Tantryczny

VMasaż Lingam

Praise from other usersPraise from other users

komentarz lewo
Epistolero
2019-05-13 14:12:15
Zdecydowanie Królowa! ???? Pozdrawiam i niedługo wrócę.
Epistolero
2019-05-12 01:36:34
Agnieszka jest niesamowita! Ma w sobie ogromną moc i energię a jej masaż to niesamowicie energetyzujące relaksujące i rozluźniające przeżycie. Bardzo miła dziewczyna, tworzy bardzo przyjemną atmosferę, stres szybko znika. Nie patrzy na zegarek, ma dobry gust muzyczny i co najważniejsze potrafi masować! Królowa w swoim fachu ????
Adam589
over 3 months ago
Cudowna kobieta i wspaniała masażystka, czas spędzony z tą Panią to definicja zarówno relaksu jak i zakazanej przyjemności. Masaże bardzo odprężające, czuć że wykonywane przez profesjonalistkę, dominacja pełna pasji. Widać że wkłada w to serce i chyba właśnie to jest w niej najlpesze. Polecam każdemu, ja wrócę z pewnością!
Mateusz4Jan
over 3 months ago
Od pewnego czasu mam problem z napięciem nerwowym. Szukałem ukojenia u wielu kobiet w branży masażu. Niestety bez skutecznie. W końcu dotarłem do salonu tej pięknej kobiety. Na początku sceptycznie otwierałem drzwi ponieważ myślałem że zapłacę znowu za coś czego nie otrzymam. Na szczęście myliłem się. Wszedłem tam i ... zamurowało mnie. Kobieta z klasą, piękna, zadbana. Od razu wiedziałem że tutaj znajdę to czego potrzebuję. Po przygotowaniach (które są obowiązkowe) przeszliśmy do sedna. Po pierwszych 10 minutach masażu czułem ukojenie oraz relaks którego nigdy wcześniej nie zaznałem. Po prostu myślałem, że zasnę. I chyba to się stało ale mniejsza. Te dwie cudowne godziny zapamiętam do końca życia. Bardzo chętnie tam wracam aby na chwilę zostawić problemy dnia codziennego i odpocząć w towarzystwie pięknej kobiety. Pozdrawiam Panią gorąco i nie mogę się doczekać kolejnego spotkania :)
komentarz prawo
11/07
Several different people use the same phone number!
When calling the number provided you may not be able to speak with a person from this announcement. Please have this in mind during a phone call.