fr


Remarque: vous avez masqué ce profil dans la liste des annonces. Pour que les annonces de cette personne apparaissent entre autres, cliquez sur le bouton "Afficher le profil de cette personne"..

 • Contact:Contact
 • Téléphone +48 516 933 783
 • Profil:Profil:
 • Ville:
  Kraków
 • Quartier:
  Grzegórzki
 • chez le client non
 • Âge: 26 ans
 • Poids: 52 kilos
 • Taille: 160 cm
 • Poitrine: 2
 • Langues anglais,
 • Tarif :Tarif
 • 1 heure: 200 PLN
 • travail à temps:travail à temps
 • lun.-ven.: de 9 à 18

Services offertsVotre note edytuj

Contenu d'offreContenu d'offre    PL   |   EN

Witam serdecznie ! Jak dobrze poszukasz to przeczytasz o mnie i o mojej usłudze bardzo pozytywne opisy:) 

Wpisz w wyszukiwarkę wujka G  dokładnie tak : 

"516-933-783 Nowa Alicja- Tantra"


Przyjmuję w znanym i trzymającym super poziom gabinecie na Bajecznej :)

Zapraszam na doświadczenie pięknego rytuału jakim jest masaż tantryczny.

Masaż wykonuję na macie, nago !!

Na samym wstępie zaręczam, że zdjęcia załączone w ogłoszeniu są moje, są aktualne i tak wyglądam w rzeczywistości!!

Wyobraź sobie, że leżysz i patrzysz na atrakcyjną, zmysłową kobietę, która wiruje po całym Twoim ciele, delikatnie ocierając się przy tym swoimi sutkami. Czujesz jej nasmarowane olejkiem gorące ciało, które ślizga się po Tobie, a otoczony lustrami widzisz je z każdej strony i rozkoszujesz się tym wszystkim aż do pełnej ekstazy.

Jestem dyplomowaną, doświadczoną masażystką tantryczną a zarazem nową w tym studio. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem, tak by dać mu jak najpełniejsze doświadczenie pięknego rytuału jakim jest masaż tantryczny. Zapraszam do eleganckiego gabinetu kulturalnych Panów gdzie w atmosferze świec i klimatycznej muzyki doznasz mojego magicznego dotyku.

W mojej ofercie znajduje się:

Masaż Tantryczny na macie (około 60 minut) 

Najbardziej zmysłowy ze wszystkich masaży, wykonywany moim gorącym , śliskim od oliwki, nagim ciałem. Masaż tantryczny nie tylko relaksuje, ale i pobudza energię życiową i holistycznie poprawia samopoczucie. Jeśli otworzysz swój umysł i ciało na nowe doznania, to na pewno będzie to niezapomniane przeżycie. Masaż wykonuję przy użyciu podgrzewanej oliwki co dodatkowo potęguje doznania.

Integralną częścią masażu jest długi!, wykonywany z wielką fantazją i kunsztem masaż lingam (masaż miejsca intymnego).
Cena - 200 zł.

Przyjmuję w sercu Krakowa w eleganckim apartamentowcu. Miła atmosfera i higiena jest gwarantowana, od panów oczekuje oczywiście tego samego, by łatwiej było nam wspólnie do siebie dotrzeć.

Lokalizacja: Kraków, Dąbie/Grzegórzki Godz. przyjęć : pn, wt, śr, czw, pt. 9:30 -17:30

Ze względu na zasady panujące w naszym gabinecie wspólnie z Anią oczekujemy od Panów ułatwienia nam pracy poprzez stosowanie się do nich, a mianowicie robieniem rezerwacji z minimum dwu godzinnym wyprzedzeniem bądź robieniem ich na dzień następny – NIE ZAPOMINAJĄC PRZY TYM O POTWIERDZENIU SMS RANO max do godziny 9:00! Prosimy również o punktualność !! przybycia.

Telefon włączam już od 8:00 i już wtedy można dokonywać rezerwacji !

Pamiętaj, że jeśli zadzwonisz, a ja nie odbiorę – to znaczy, że masuję więc nie zniechęcaj się.
Zadzwoń za chwilkę lub w połowach kolejnych godzin, napisz krótki, konkretny sms lub jeśli wyślę Ci sygnał - oddzwoń.


NIE OFERUJĘ SEKSU JEDNOZNACZNIE PODKREŚLAJĄC ŻE OGŁOSZENIE DOTYCZY TYLKO I WYŁĄCZNIE MASAŻU TANTRYCZNEGO A NIE USŁUG SEKSUALNYCH ORAZ NIE ODBIERAM NUMERÓW ZASTRZEŻONYCH PROSZĘ TO USZANOWAĆ.

Dear clients, I'd like to invite you to experience a beautiful ritual - tantric massage with me. The massage is given on the mat on the floor. I'm completely naked during it, using heated oil I massage the whole body, inculding a long lingam (penis) massage to the full satisfaction. I do my best to provide you the most intimate and relaxing atmosphere. Come and try, you won't regret! :)
I don't offer any sexual services!!!

Services offertsServices offerts

Vmasaż

Vmasaż tantryczny

Vmasaż lingam

Vmasaż nago

Vmasaż biustem

Vmasaż na macie

Louange d'autres utilisateursLouange d'autres utilisateurs

komentarz lewo
Jack8989
2019-04-10 08:15:28
Alicja z krainy czarów! :) Rewelacyjny masaż, najlepszy na jakim byłem, na pewno jeszcze wrócę. Dziewczyna śliczna i sympatyczna, i te widoki w lustrze...mmm. Pozwala się delikatnie dotykać. Masuje bardzo profesjonalnie i zmysłowo, a masaż penisa - faktycznie odlot. Atmosfera i miejsce też na plus. Polecam i pozdrawiam! J
komentarz prawo
14/06
Plusieurs personnes utilisent le même téléphone !
En appelant le numéro indiqué, vous pouvez ne pas parler à la personne de l'annonce. Veuillez le noter pendant votre conversation téléphonique.