pl • Kontakt:Kontakt
 • Telefon: 574 207 863
 • E-mail:
 • www:
 • Profil:Profil:
 • Miasto:
  Warszawa
 • Wyjazdy: Nie
 • Wiek: 30 lat
 • Waga: 65 kg
 • Wzrost: 170 cm
 • Biust: 5
 • Języki: angielski,
 • Cennik:Cennik
 • 1 godz.: 200 zł
 • Całą noc: 1000 zł
 • Czas pracy::Czas pracy:
 • pn. - pt.: od 10 do 22
 • sobota: od 12 do 22
 • niedziela: od 12 do 22

Oferowane usługiTwoja notatka edytuj

Treść ogłoszeniaTreść ogłoszenia    PL   |   EN

WITAM W MOIM ŚWIECIE FEMDOM !
MISTRESS Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM zaprasza na sesje do swojego studia bdsm w samym centrum Warszawy. 

Możliwość sesji z nową piękną asystentka switch. Zadzwoń żeby ustalić termin/godzine.


ZANIM ZADZWONISZ PRZECZYTAJ UWAŻNIE CAŁĄ TREŚĆ ANONSU!!! 

SEX, RIMMING, SEX ORALNY JEST ZE MNĄ WYKLUCZONY!


Żeby umówić się ze mną na sesje dzwonisz MINIMALNIE 2 GODZINY WCZEŚNIEJ.
(przed planowanym przyjściem)
Marzysz o dłuższej tresurze pod obcasem Pani? Masz doświadczenie lub pragniesz je zdobyć i nie bawią cię "godzinowe" sesje bdsm/femdom? Zapraszam na dzienne tresury z zamknięciem w klatce od 700 zł daniny.Zwracasz się do mnie ZAWSZE: Pani, Lady - inaczej rozłączam się/nie odpisuje bo nie toleruje ignorancji.
Na początku przedstawiasz się i podajesz swój wiek. Mówisz jakie masz doświadczenie w femdom/bdsm/sm i o jaki rodzaj dominacji chcesz mnie poprosić - poszczególne elementy.
PAMIĘTAJ:
MOŻESZ mnie zapytać o coś, POPROSIĆ - lecz nigdy niczego żądać!
-


 Czujesz się uległym i nie wiesz jak się spełnić? Czujesz się nieszczęśliwy i pragniesz niewoli u władczej, prawdziwej dominującej kobiety-Dominy? Tęsknisz lub marzysz o prawdziwej Pani ?

Dobrze trafiłeś...


PROFESSIONAL & LIFESTYLE DOMINATRIX.
Wymagającą i wyrafinowana Pani. Pięknie zadbane ciało, stopy i dłonie. Przykuwam szczególną uwagę by zawsze wyglądać wyzywająco i pięknie w dobieranych strojach. Masz drżeć na mój widok z podniecenia i czuć respekt przed moją osobą. Mój głos ma ci dzwonić w głowie nieustannie. Jestem ostra, stanowcza, nie znam słowa litość. Perwersyjna DOMINA bi z doświadczeniem. Dominacją zajmowałam się również w Anglii. Dlatego bez problemu komunikuje się na sesjach z osobami anglojęzycznymi. Często podróżuje, więc można poprosić mnie o spotkanie na imprezach tematycznych np w Londynie/Berlinie.Swój anons kieruję do (18+):

-uległych mężczyzn, 
-uległych kobiet, 
-par do spotkań (danina staje się wtedy podwójna), 
-uległych fetyszystów, 
- masochistów
-uległych TV/CD i TS, 
-niewolników money slave 

Zapraszam na wspólne sesje ze mną i Domina Trans po wczesniejszym uzgodnieniu terminu.
Napisz/zadzwoń po wiecej szczegolow.


KAŻDY RODZAJ DOMINACJI: 

-TRESURA DLA POCZĄTKUJĄCYCH (Nie masz doświadczenia, a chciałbyś spróbować? Powiedz mi o tym. Przeczytaj wszystkie rodzaje dominacji poniżej i wybierz te które najbardziej ciebie interesują lub też zdaj się na mnie. Na twojej pierwszej sesji femdom/bdsm przeprowadzę każdy rodzaj dominacji -lub tylko wybrane elementy- i wtedy przekonasz się co jest dla ciebie najbardziej odpowiednie. Ja też będę mogła to stwierdzić po twoich reakcjach. Masz prawo do hasła bezpieczeństwa po którym przerwę daną czynność i przejdę do następnej z małą przerwą na odpoczynek lub bez.)

-SOFT DOMINATION (delikatna dominacja połączona z erotyką, fetyszami i perwersjami bez dominacji fizycznej i psychicznej lub tylko delikatnymi elementami z tej dziedziny bdsm.)

-PSYCHICZNA (wyzwiska, sprowadzanie do roli mebla - human furniture, opluwanie, poniżanie, rozkazy, usługiwanie Pani, Relacja Pani-pies: prowadzanie na smyczy, jedzenie i picie z miski itp. Deprywacja sensoryczna (polega na zamierzonej redukcji lub usunięciu bodźców działających na jeden lub kilka zmysłów.))

-FIZYCZNA (spanking, whipping, chłosta, trampling, cbt, ballbusting, wosk, nipple torture, tortury, face slapping, musztra i ćwiczenia itp.)

-BONDAGE (dyby, krzyż, wiązanie, krępowanie, mumifikacja, kajdanki, łańcuchy, przykuwanie itp.)

-KLIMAT FETISH (foot fetish, high heel worship, foot worship, smoking fetish, crush fetish - only food, fetysz lacku, lateksu, skóry, nylonu, bielizny itp.) 

-EROTYCZNA (kontrola nad erekcją i masturbacją, pas cnoty- posiadam kilka modeli, masaż prostaty, facesitting -tylko w bieliźnie lub samych rajstopach-, strap-on, fisting, penetracja oralna i analna w twoją stronę, MOŻLIWOŚĆ SESJI Z DOŚWIADCZONYM I PRZYSTOJNYM MASTEREM. itp) 

FUCKING MACHINE - SEX MASZYNA - BLUE BALLS XL
PENETRACJA ANALNA I WAGINALNA (DILDO WAGINALNE ORAZ DILDO ANALNE) , MASTURBATOR - SZTUCZNA POCHWA (DOJENIE)


ELEKTROSTYMULACJA 

-ROLE PLAY (Odgrywanie różnych ról i sytuacji: Nauczycielka - uczeń,  Pani - pokojówka/lokaj, Dowódca - podwładny, Właściciel - pet, Szef - podwładny/a, Pani - pies/suka)

-TOALETOWA 

-MEDYCZNA (igły, sondy hegar wkładane w cewkę *penetracja penisa od 1mm do 17mm)


-FEMINIZACJA (depilacja, pełny makijaż, malowanie paznokci, damska bielizna, seksowne ubrania, buty na obcasie, peruki, nauka chodzenia i wymowy - żebyś poczuł się w pełni kobietą. Posiadam śliczne lakierowane szpilki r. 45 od Pleaser )  

-DOMINACJA PUBLICZNA (Np. wspólne wyjścia na imprezy tematyczne itp.)

-DOMINACJA FINANSOWA (money slave)

-DOMINACJA WIRTUALNA 
(prośbę o wirtualną dominacje wysyłasz TYLKO I WYŁĄCZNIE na Pani e-mail)

- DUŻA KLATKA - WIĘZIENIE
Danina do ustalenia indywidualnie.

MOŻLIWOŚĆ SESJI KILKU/KILKUNASTU GODZINNYCH, DNIOWYCH LUB KILKUDNIOWYCH Z ZAMKNIĘCIEM W KLATCE. DANINA USTALANA INDYWIDUALNIE. Sesje kilkugodzinne albo 12/24/48/72h itd lub mniej plus zamknięcie w klatce daniny, dzwoń/pisz na Pani email po więcej szczegółów. !!!
MOŻLIWOŚĆ SESJI Z DOŚWIADCZONYM I PRZYSTOJNYM MASTEREM.
!!!


Dominacja dobierana indywidualnie wedle prośby i charakteru kundla plus moje zachcianki, które rodzą się w trakcie sesji z tobą...
Przed sesją przeprowadzam z tobą jeszcze raz krótką rozmowę o zakresie praktyk jakich chciałbyś doznać podczas sesji pod moim obcasem i ustalamy hasło bezpieczeństwa lub też nie. To twój wybór.
Rozważę i przeanalizuje każdy scenariusz który zostanie mi przedstawiony. 
Szanuj mój czas.

 

Nie jestem instytucją charytatywną! realna tresura jak i wirtualna wiąże się dla ciebie ze złożeniem daniny Pani jako pierwszy element twojego upokorzenia. Daninę wydaje na ubrania, buty, sprzęt na sesje i własne przyjemności (Fryzjer, kosmetyczka itp).Sex z Panią wykluczony!
Podczas służby z Panią obowiązuje ciebie maksymalnie surowa dyscyplina i okazywanie szacunku na każdym kroku. Sam się przekonasz, iż dzieje się to na pograniczu twojej wytrzymałości. Jestem po to by nauczyć cie pokory i przełamywać twoje wewnętrzne bariery. Dopuszczam możliwość sesji bez ostrej dominacji w klimacie soft domination i fetish.


Możliwa służba w moim studio: godzinowa, dzienna, nocna, weekendowa, kilkudniowa.
Zapraszam na tresury od podstaw, oraz na służbę dla uległych z doświadczeniem.


Spełniając twoje fantazje spełniam się również i ja. Podstawą relacji Pani – uległy jest szacunek i zaufanie które nieustannie buduje w relacjach z moimi uległymi. 
Dyskrecja i bezpieczeństwo jest dla mnie priorytetem.
Bdsm to moje życie, a Femdom nieodłącznym jego stylem.W związku z dużą ilością pytań jaki prezent życzy sobie Pani dodatkowo przyniesiony w zębach dodaje małą informację. Jeżeli masz taką ochotę to pokażesz mi swój wysoki poziom i zyskasz moje większe zadowolenie co przeniesie się na atmosferę sesji. Im bardziej zadowolona Pani tym lepiej dla ciebie.
Jako prezent na sesje możesz przynieść dodatkowo:
-Złotą biżuterię
-Pani ulubione perfumy 
-Sprzęt BDSM (pytasz telefonicznie co Pani by sobie życzyła)
-Kwiaty (np. czerwone róże)
-Dobre alkohole
-Bieliznę 
-Ubrania (lack, skóra, lateks, klasyka)
-Buty/szpile r. 39
-Świece 


Jeżeli masz jeszcze jakiś pomysł poinformuj mnie o tym. Taki prezent na pewno wydłuży twoją sesje w moim królestwie femdom lub zmniejszy kwotę składanej daniny. Jeżeli będę zadowolona z twojej służby zębami zdejmiesz z boskich nóżek Pani pończochy (ale nie tylko) i pozwolę zabrać ci je do domu...

Moje studio znajduję się w centrum Warszawy w dyskretnym i cichym miejscu.


O SPOTKANIE BŁAGASZ DZWONIĄC LUB PISZĄC NA MÓJ E-MAIL.


Nie odbieram telefonów z zastrzeżonego numeru. 
Nie odpowiadam na pytania przez sms'y.


JEŻELI NIE ODBIERAM TELEFONU/NIE ODPISUJE NA E-MAIL (a ty na pewno chcesz umówić się na sesje )ZOSTAW WIADOMOŚĆ SMS, ODEZWĘ SIĘ JAK TYLKO ZNAJDĘ DLA CIEBIE CZAS.
NIE OPOWIADAM O SESJACH. TAK SAMO JAK NIE JESTEM DARMOWĄ PORADNIĄ CZY INFORMACJĄ BDSM! 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PRZED KONTAKTEM ZE MNĄ PAMIĘTAJ, ŻE ZGŁASZASZ SIĘ DO PRAWDZIWEJ PROFESJONALNEJ DOMINY, A NIE JAKIEŚ DZIEWCZYNY Z AGENCJI!
JESTEM DLA CIEBIE NIETYKALNĄ BOGINIĄ KTÓRĄ MASZ SZANOWAĆ, 
 JEŻELI MYŚLISZ INACZEJ WYŁĄCZ MOJĄ STRONĘ WWW ORAZ SKASUJ WKLEPANY DO MNIE NR TELEFONU.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chcesz odpracować większą część daniny? Dam ci taką szanse np robiąc mi zakupy i przynosząc do studia odpracowujesz większą część daniny. Zadzwoń i dowiedz się czego akurat potrzebuje.
DOMINATRIXM.


DominatrixM. - Beautiful, Femdom Mistress from Poland.

To make an appointment with me for sessions, call at least 2h IN ADVANCE (before your desired session time). 

At the beginning, identify yourself and tell me your age.
Tell me how much experience you have in femdom / bdsm / sm and what type of control you are interested in – including specific elements.
YOU CAN ASK ME for something, but never demand anything! 


Do you feel submissive? Do you not know how to satisfy this desire? Do you feel unhappy and want to be a captive to a powerful, truly dominant Dominatrix? Do you miss or dream about a real Mistress? You have come to the right place ... 


I am demanding and sophisticated lady, with beautifully maintained body, feet and hands. I pay special attention to my appearance, so that my physical beauty is always displayed and magnified by challenging, matching outfits. You will tremble with excitement at the sight of me and feel awe before my person. My voice will ring in your mind constantly. I am sharp and assertive; I do not know the word mercy. I am a complete DOMINA, and a perverse bi with experience. I have no problem communicating with people in English-speaking sessions. I travel frequently, so you can ask me about meetings at theme events in London and Berlin.I invite you to a meeting with me (18+)
-Submissive men,
-Submissive women,
-Couples (the tribute is doubled),
-Submissive fetishists,
-Masochists
-Submissive TV / CD & TS,
-Submissives seeking a fixed service based on a contract,
-Money slaves also based on a contract.
EVERY TYPE OF DOMINANCE:

-Training FOR BEGINNERS (Do not have experience and would like to try? Tell me about it. Read all types of dominance below and select the ones that most interest you, or just leave with me. At your first session femdom / bdsm carried out any kind of domination or just selected elements-and then find out what is most appropriate for you. Me too I can tell by your reactions. you have the right to security password after you break a certain task and move on to the next with little break to rest or no.)

-SOFT DOMINATION (soft domination combined with eroticism; an introduction to fetishes and perversions without physical and mental domination; or just delicate touches of the art of BDSM).

-MENTAL (name-calling, human furniture, spitting, face slapping, humiliation, orders, waiting on your Mistress, Mistress-dog relationship: walking on a leash, consuming food and drink from a bowl, etc.)

-PHYSICAL (Spanking, whipping, flogging, trampling, cbt, ballbusting, wax, nipple torture, torture, face slapping, drill and exercise etc.)

-BONDAGE (Stocks, cross, bond, restraining, mummification, handcuffs, chains, rivets etc.)

-FETISH CLIMATE (foot fetish, smoking fetish, high heel worship, crush fetish, corset fetish, latex, leather, nylon, linen, etc.)

-EROTIC (erection control and masturbation, face-sitting wearing only underwear or pantyhose, strap on, fisting, high heel worship, foot worship, oral and anal penetration in your direction, etc.)

FUCKING MACHINE - BLUE BALLS XL - AVAILABLE IN MY STUDIO!
ANAL AND WAGINA DILDO ALSO FAKE PUSSY (MILKING)

EROTIC ELECTROSTIMULATION 

-EDT (piss and scat on the body or consumption - forcing -)

-MEDICAL (needles, probe insertion into the shaft *penetration of the penis(Sounding 1mm-17mm)

-FEMINIZATION (depilation, full makeup, nail polish, women's underwear, sexy clothes that make you feel completely a woman, high heels, wigs, learning to walk and speech training)

-ROLE PLAY (Role of different roles and situations: teacher - student, Mrs. - maid / butler, Commander - subordinate, owner - pet, Head - subordinate / a Mrs. - male / female)

-PUBLIC DOMINATION (e. g. outings to clubs and theme parties)

-FINANCIAL DOMINATION (money slave)

-VIRTUAL DOMINATION (skype, send e-mail with request)

CAGE - PRISON
A 12/24/48/72h etc., session, locked in cage is possible. 
Email the Mistress for more details.


!!!
SESSIONS WITH EXPERIENCED AND HANDSOME MASTER IS POSSIBLE
!!!


I'm not a charity! Real and virtual training requires that you submit a tribute as the first part of your humiliation. The tribute is spent on clothes, shoes, equipment for sessions and for my own pleasure (hairdressers, beauticians, etc.).                                                                                      Sex with your Mistress is forbidden!


While serving your Mistress, you will follow strict discipline and show respect at each step. You will see that this will happen to the very limits of your strength. I will teach you humility and how to overcome your inner barriers. Of course, for those who are merely curious or just starting out on this path, it is possible to arrange a session without acute domination in a climate of soft domination and fetish.


Service is possible at your home on an hourly, daily, nightly or weekend basis or for a few days.
I invite you to visit me for training from the ground up – for submissive service to an experienced Mistress.


By training you and fulfilling your fantasies of servitude, I also bring myself satisfaction. Trust and respect are the basis of any Mistress-submissive relationship, and I strive constantly build these in the relationship with each submissive.
Discretion and safety is a priority for me.
BDSM is my life and Femdom is integrated in my style.


I allow photos to be taken and movies to be shot during sessions (with the amount of tribute to be determined)I receive many questions regarding possible gifts you can offer your Mistress (when brought between your teeth they add a little something extra).
While gifts are certainly not required, if you have a desire to show me your high level of sophistication, this will add to the atmosphere of the session. The more satisfied your Mistress, the better it will be for you.
As an extra gift, you may bring to your session:
-Gold Jewellery
-Your Mistress’s favourite perfume 
-Bdsm equipment (ask by phone what I would like to have)
-Flowers (red roses)
-Good spirits
-Underwear (80 E, L, stockings / tights 4)
-Clothing (corsets, leather, latex, classic)
-Shoes/heels, 39
-Candles


If you have any other ideas please let me know. Such a gift will definitely extend your sessions in my femdom kingdom or decrease the amount of the tribute. 
If I am happy with your service, you may use your teeth to remove stockings from the legs of your divine Mistress (and not only) – I may even let you take them home.

My studio are located in the centre of Warsaw in a discreet and quiet place. I have a cross on the wall. (Chains on hooks with leather shackles).
I have Profesionalne stocks in my studio. 
(wood&real leather, hooks)
I have a red light in the studio to help you relax and empathize with my climate femdom/bdsm.


I do not answer calls from unlisted numbers.
I do not answer questions via SMS.

IF I DO NOT answer the phone (and you are sure you want to arrange a training session) send me a text message. I'll text you back when I find time for you.


Requests for admission to virtual training should be sent to me on e-mail, skype: Dominatrix M


Respect my time.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


DOMINATRIXM.

Pochwały od innych użytkownikówPochwały od innych użytkowników

komentarz lewo
renebakk
ponad 3 miesiące temu
I was bij this Mistress today. It was the best experience i ever had. Till today i visited more then 30 Mistresses. On slave partys i'm well known. So i have a lot of experience. This Mistress listens very good to the wishes and dont's of the slave. During the session there is time to suggest somethings. She knows how to stretch up bonderies on a very natural, Dominant way. She is Mistress of very much disciplines. She looks very good and Dominant. I'm sure she knows hw to satisfy every submissive men/women. If you are in Warszawa go visit DominatrixM. Here english is very good. Tahnk you Mistrees. Hope to see you soon. rbakk
Kajtek83
ponad 3 miesiące temu
Umawiając się na spotkanie nie wiedziałem czego się mogę spodziewać, myślałem, że to może być wtopa ale okazało się zupełnie inaczej.
Negatywne opisy w necie na Pani temat są wyssane z palca i pisane raczej przez konkurencję, która boi się, że przez Panią straci klientelę.
W studiu jest czysto, pachnąco, a Pani wygląda po prostu jak Bogini.
Dość, że jest Pani Mega Sexy to jeszcze widać, że lubi Pani i ma we krwi dominację, do tego zna się Pani na tym, nie robi nic od niechcenia, nie patrzy na zegarek, nie "tnie Pani na czasie" i po prostu High Level.
Że ja wcześniej się u Pani nie pojawiłem - mam czego żałować...
Mam nadzieję, że Pani też się dobrze ze mną bawiła.
greg989
ponad 3 miesiące temu
Drugi raz dane mi było dostąpić zaszczytu służenia Pani, za co bardzo dziękuję. Podobnie jak ostatnio dźwięk otwieranych drzwi oznajmił mi o końcu mojej wolnej woli pewności siebie. Pani odurza swoją obecnością i sprawia, że mój opór i moje granice powoli przestają istnieć. Pomimo stosunkowo krótkiej (a być może długiej bo czas na sesji płynie inaczej) przeżyłem podróż od bólu chłosty, poniżenia dominacji psychicznej i feminizacji po rozkosz ekstazy. Słowo o feminizacji, bo nie potrafię o tym nie wspomnieć. To co ujrzałem w lustrze odjęło mi mowę w gardle, dosłownie. Efekt niespełna kilku minut pracy Pani przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, bo czy ta osoba w lustrze to jeszcze ...ja?
Mogę tylko mieć nadzieję, że nie była to moja ostatnia wizyta u Pani.
greg989
ponad 3 miesiące temu
Bardzo dziękuję Pani za możliwość odbycia sesji. Czas spędzony pod Pani butem pozwolił mi w pełni odczuć co to znaczy być zdominowanym. Począwszy od delikatnego wstępu w krainę fetyszu szpilek. poprzez lekką feminizację a skończywszy na zakuciu i chłoście której ślady nosiłem z radością cały tydzień. Najpiękniejsze jest to, że Pani nie potrafiłem odmówić i przyjmowałem wszystko to co przygotowała dla mnie. Po tej sesji wiem co to znaczy być zniewolonym od pierwszego kroku postawionego w Pani studio. Oby dane było mi wrócić do Pani.
andreas-se
ponad 3 miesiące temu
Session was great! Never experienced such intensity before. Very painful. Want more of that from Mistess M.
Google translate: Sesja była super! Nigdy nie doświadczyłem takiej intensywności wcześniej. Bardzo bolesne. Chcesz więcej , że od Mistess M.
damianburek
ponad 3 miesiące temu
Dziekuje Pani za kolejna niesamowita sesje razem z Pani piekna asystentka!!! Po prostu spelnienie marzen... Juz nie szukam dalej -Wierny damianburek
darmi93
ponad 3 miesiące temu
Pani Dominatrix M jest wspaniała i cudowna bylem u Pani na dominacji wirtualnej przez GG i dostalem zadania od zwyklego czytania ich czulem sie dominowany i poniżony ta Pani jest w 100% domina i jej stopy sa przepiekne chcialbym je czyscic jezykiem.
burektomek75
ponad 3 miesiące temu
Długo zbierałem się na sesje do Pani... W końcu zdobyłem się na odwagę i żałuje, że tak późno!!! Tak jak moi przedmówcy muszę napisać, że: Pani DominatrixM to mistrzyni bondage - świetny psycholog -piękna - bardzo zadbana kobieta - PRAWDZIWA DOMINA FEMDOM! Będę wracać i to często!
arrno
ponad 3 miesiące temu
Właśnie dobyłem wizytę u Pani Magdy vel "Domintarix_M".
Na wstępie chciałem zaznaczyć, że jestem osobą szczególnie
czującą klimat Femdom i na przestrzeni szeregu lat odwiedziłem wiele
dominujących Pań, w różnych miastach (w tym w Warszawie) i mam szerokie
pole do porównań.
Już na wstępie Pani Magda - piękna, wyniosła Kobieta wywarła na
silne wrażenie, które umacniało się w trakcie naszej sesji... Pani Magda zaznaczyła wtedy, że jest profesjonalną Dominą i ... okazało
się prawdą w całej rozciągłości!!!
Reasumując, chcę stwierdzić, że audiencję u Pani Magdy mogę
szczerze uznać za najwspanialszą, jakie dane mi było dotąd przeżyć.
Bardzo się cieszę, że mogłem Ją poznać i na pewno będę do Niej
wracać. Czuję, że jako osoba o duszy "uległego" odnalazłem
swe miejsce na ziemi u Pięknych Stóp Pani Magdy..."
michael70
ponad 3 miesiące temu
Zastanawiałem się długo nad przyjściem....
Podjęta decyzja okzala się być jednk bardzo spełniająca. Po sesji calonocnej z soboty na niedzele poczułem wkoncu radość i spełnienie którego mi brakowało od bardzo dawna. Służyć Pani było cudownym momentem do którego będę często wracał.
Mistrzyni bondage, Królowa Fetyszu...
Dziękuję Pani za tą noc, będę wracał na kolanach aby znów służyć i być Dla Pani....
blaakopi81
ponad 3 miesiące temu
Thank you Mistress, for accepting me the other night. She looks gorgeous, and has the most sensual look in her eyes. This was a very professional session, and se is very respectful … thank God! If you think that counting correctly to 100 is easy, wait till you meet Dominatrix M. She is highly recommended!
samifares312
ponad 3 miesiące temu
I will never forget when I knocked Miss door and she ordered me to bow down and kiss her boot.. perhaps it was the best feeling in my life, my heart suddenly started beating really hard and fast, i didnt believe my self..Suddenly i felt weak and powerless in front of her beauty..
Miss knows excatly what slave in front of her need, how to control his mind and to make him a loyal pet in her presence.
i remember when she asked me about my age then ordered me to suck her heel 28 time, saying thank you after each suck.
To be honest my session with Miss was the best 1 hour in my life, i think about it almost every day, sometimes i dream abou her.
Miss is really a great Goddess , I love her from all my heart and I will do my best do please her..
Thank you for being YOU my Goddess
damianburek
ponad 3 miesiące temu
Wspaniała Domina! Bondage w wykonaniu Pani to poezja.. Kilka godzin sesji to zdecydowanie za mało.. Pragnę więcej! Polecam i będę wracał.. Jestem doświadczonym psem, ale jeszcze nikt mnie tak nie oczarował jak Pani M. Pozdrawiam Lady i do zobaczenia!
Tom70bdsm
ponad 3 miesiące temu
Witam. Mialem przyjemnosc odbyc dzisiaj(16.09.2014r.) pieciogodzinnna sesje z Pania. To prawdziwa Domina z krwi i kosci. Po kliku bardzo udanych sesjach na skype w koncu zdobylem sie na odwage na real. Nie zaluje i jestem bardzo zadowolony - Lady to Mistrzyni bondage i sado maso. Piekna zmyslowa kobieta z ogromnym doswiadczeniem i wiedza. Pani ma przepiekne cialo: stopy, dlonie to marzenie dla kazdego fetyszysty. Studio czyste, zadbane i bardzo klimatyczne. Wracam za miesiac i polecam wszystkim.
Tom.
FemdomRadek
ponad 3 miesiące temu
Wspaniała Domina z dużą klasą. Ogromne doświadczenie i niesamowicie profesjonalne podejście do uległego. Odwiedzam Panią w studio dwa razy w miesiącu i polecam wszystkim którzy naprawdę chcą spełnić się w prawdziwym femdom i BDSM!!!
Pani DominatrixM jest dla mnie jedną z najlepszych Domin na świecie, a na pewno w Warszawie.
pies20
ponad 3 miesiące temu
Miałem szczęście służyć Pani zarówno wirtualnie jak i realnie. Obie sesje na długo pozostaną w mojej pamięci. Na spotkaniach z Panią obowiązuje etykieta, której zostałem już od wejścia nauczony. Pani nie ogląda się na jęki niewolnika tylko realizuje swoje fantazje (ja miałem szczęście, że spełniła i jedną moją). Wychodziłem na miękkich nogach i liczę na kolejne wezwanie na służbę.
suchyjanusz
ponad 3 miesiące temu
Moja Pani, jesteś spełnieniem moich fantazji i sensem mojego życia i istnienia. Byłem dominowany przez 12h i nie mogę się doczekać aż wroce do Pani aby przeżyć to raz jeszcze. Pani stopy, zapach i urok sprawiały, że każda chwila była kwintesencją radości i podniecenia, jestem dumy z tego, że chociaż na moment mogłem być u Pani stup i być przez Panią dominowany.
kundelekpani
ponad 3 miesiące temu
Witam, chciałbym jeszcze raz podziękować dla Pani Magdy za służbę, byłem pierwszy raz na dominacji u Pani Magdy. Pani jest piękna i bardzo profesjonalnie podchodzi do swego niewolnika. Miałem ten zaszczyt, że mogłem wylizać Pani buty, a następnie cudowne stópki Pani, byłem Pani popielniczką, na koniec Pani oddała mi pissing, który był bardzo dobry, następnym razem zdecyduję się na scat. Pozdrawiam Panią i całuję stópki.
kpj23
ponad 3 miesiące temu
U Pani byłem jż czwarty raz. Jak zwykle się nie zawiodłem. Było wspaniale. Ta sesja była troche inna od poprzednich. Trwała ok 5h. Byłem zakuty w dyby i chłostany. Potem przypęty do krzyża i torturowany. Następnie lizanie butów Pani i bondage. Na koniec Pani zerżneła mnie strap -on. Byłem wtedy poddany feminizacji i zakuty w dyby. Długo po sesji wszystko mnie bolało, ale było warto.
toaletapani
ponad 3 miesiące temu
po okolo roku zdecydowalem sie na dominacje w realu, mowie o dominacji toaletowe. Rewelacyjne podejscie do uleglego, Pani wprowadzila mnie w ten swiat dominacji malymi krokami, niesamowite przezycie.
Dziekuje slicznie i pozdrawiam
napewno bede wracal
kundel
ponad 3 miesiące temu
Witam Pani najpierw chciałbym Pani podziękowac jeszcze raz za służbe ,Piękna , Cudowna , wymagająca Pani .Wczęsniej mogłęm tylko pomarzyc albo posnic o tym co przeżyłem ostatnio na sesji u Pani , nawet nie sądziłem ze można tak kogos zdominowac samym spojrzeniem .Na sesji u Pani byłem gotow zrobic wszystko co Pani by sobie zyczyła , Cudowne zapachy Pani uzależniają zatraciłem się w Pani tak ze błagałem zeby zostac Pani toaletą .Pani ma Cudowne stopy pod ktorymi można lezec godzinami Pani traktuje niewolnika z wyzszoscia po sesji czuję sie jak zaczarowany chce słuzyc , rozpieszczac i oddawac hołd Mojej Pani , Profesjonalne podejscie do niewolnika , super studio , Dziękuje Pani za te Piękne dla mnie chwile . Granatowysmiec.
niewolnik38
ponad 3 miesiące temu
Dziękuje Pani za kolejną 2 dniową tresure która odbyła się 1 marca. Dopiero teraz doszedłem do siebie po tych wszystkich emocjach i z dumą noszę ślady pozostawione na moim ciele. Do następnej służby na początku kwietnia jestem zakuty w pas cnoty i z utęsknieniem odliczam dni... Cieszę się bardzo, że wstawiła Pani zdjęcia skórzanych kozaków pleaser ode mnie.. Wygląda Pani przepięknie.. Urodziłem się po to aby służyć Pani DominatrixM. Do zobaczenia Pani i dzisiaj melduje się na skype. Oddany Pani niewolnik38.
niewolnik38
ponad 3 miesiące temu
Nie mogłem doczekać się kolejnej 48h tresury i zameldowałem się dzisiaj u Pani na dwu godzinną sesje. Pani ma fantastyczne dyby w które byłem zakuty na zmianę z krzyżem. Dziękuje Pani za lekcje i do zobaczenia w marcu, całuje stópki.
Michal45
ponad 3 miesiące temu
To jest piekniejsze niz myslalem w najsmielszych fantazjach.Pani M otwiera mi droge ktorej bez niej nigdy bym nie znalazl...Czekam na kolejne tajemnice z zapartym tchem...
niewolnik38
ponad 3 miesiące temu
Dzień dobry Pani. Chciałbym bardzo podziękować za tresurę która trwała aż 48h. To co przeżyłem zapamiętam do końca życia..
Pani ma niesamowitą charyzmę, nie sposób oprzeć się jej urodzie, zmysłowemu głosowi i wrodzonej dominacji..
Podczas mojej służby były realizowane przeróżne scenariusze i chyba każdy możliwy rodzaj dominacji. Czuje się wreszcie spełniony i szczęśliwy. W końcu po wielu latach znalazłem swoją Panią( a służyłem wielu Dominą w kraju i za granicą).
Wracam za niecały miesiąc i już zawsze będę wracał tylko do Pani Dominatrix M.
Całuje stópki, oddany Pani niewolnik38.
masopies
ponad 3 miesiące temu
Wspaniała i piękna Domina,bondage w wykonaniu Pani to arcydzieło i naprawdę cudowne przeżycie.
Jurek2000
ponad 3 miesiące temu
Pani Magdalena jest niesamowitą kobietą - piękną, surową i bardzo doświadczoną w sprawach dominacji. Spotkanie z nią to niesamowite przeżycie. Przeżycie, które bardzo trudno zdefiniować. Aby zrozumieć trzeba doświadczyć to samemu. Jedyna i niepowtarzalna Pani.
sluga
ponad 3 miesiące temu
fantastyczna, piekna, inteligentna Domina. Pominuję z pasją i w pełni profesjonalnie. Każda sekunda spędzona u stóp tej Pani to niezapomniane wrażenia i emocje.
sluga
ponad 3 miesiące temu
Fantasy
sluga
ponad 3 miesiące temu
Fantastyczna, inteligentna, piękna Domina. Dominuję z pasją w pelni profesjonalnie. Każda minuta u stóp tej cudownej Pani to niezapomniane emocję i wrazenia.
deepsett
ponad 3 miesiące temu
Following another amazing session with Lady Magda, I wanted to add a little something to my earlier review. The revelatory feelings (physical and psychological) and sensations that I experienced in my first session with the beautiful Domina clearly did not come about by accident, as they have been reinforced and deepened in each subsequent session. It is plain that Lady Magda is a consummate professional; She shows concern and control over EVERY aspect of a session, from her personal beauty and the aesthetics of initial presentation, through to a natural development of session elements. Each session is custom-fit to the needs of a given submissive in that moment. Lady Magda takes the time to get to know you and to give you the training that you need (and She will probably know better what you need than you do yourself -- this was the case with me)...Lady Magda speaks good English, so visitors to Poland (like myself) need not feel that their broken Polszczyzna rules out a session. Polecam i bede wracal...
uleglyTRANS24
ponad 3 miesiące temu
Świetna Lady. Pięknie się prezentuje na zdjęciach. Miałem krótka sesję wirtualną jednak czułem się jej podporządkowany i w 100% od niej zależny. Robiłem dokładnie to co mi kazała z wielką przyjemnością i spełnieniem. Napewno jeszcze nieraz powróce. Może kiedyś uda się wybrać na sesję w realu. Dziękuje Lady.
deepsett
ponad 3 miesiące temu
Przed moim spotkaniem sie ze Domina Magda, spotkalem sie z 'dominami' w Nowym Jorku i w Polnocnej Karolinie w Stanach. Te wczeszniesze spotkania po prostu nie prygotowale mnie na rzecz ktora jest sluzba prawdziwej Pani.
Sesja z Pani Magda zmienila mi zycie. Zaczynajac od poczatku, przyznaje, ze wyglada jak figurowa bogini...trudno bylo oddychac. Ona potrafi byc troskliwa i stanowcza, zaleznie od tego, co potrzebuje Jej ulegly (i to Ona wie, co potrzebuje Swojego uleglego). Chcialem od razu dac wszystko do Jej rak: cialo, umysl, duch.
Godzine spedzone pod wplywem Pani byly niepowtarzalne i nie z tego swiata. Jezeli masz tyle szczesie zeby sluzyc Ja na sesje, to po prostu trzeba zrobic. Prawdziwa Domina!
kundelDominyM
ponad 3 miesiące temu
witam sliczna Panią :),to byla kolejna rewelacyjna sesja,jestes Pani moją boginią.Przy odrobinie czasu opisze przebieg spotkania:)
kundelDominyM
ponad 3 miesiące temu
prawde mowiac to byl moj pierwszy raz ze scatem:),ale Pani zrobila to poprostu bosko
najpierw piss ktory byl naprawde bardzo dobry,(przypuszczam ze Pani pije duzo plynow).nastepnie scat ,male kawałeczki:),lezalem w tym czasie przywiazany do toalety w lazience.
Bylo to bardzo podniecajace i upokazajace zarazem.
Nastepnie do pokoju i zostalem zakuty w specjalnym kibelku na ktorym Pani usiadla i zaczela ponownie sie zalatwiac malymi porcjami,i tu juz nie mialem wyjscia wszystko spadala na moj pysk i do srodka:).
Odnosze wrazenie ze podobalo sie to mojej Bogini ,poniewaz nie chciala mnie wypuscic z tego wspanialego kibelka:)
jestes BOSKA moja PANI
Nie moge sie juz doczekac nastepnego spotkania:),teraz bedzie ful toilet do godzin poludniowych,czyli cala kupka do mojego pyska,mam nadzieje ze nie zawiode mojej przeslicznej Lady.
Pani jest poprostu przesliczna:)
Pozdrawiam i padam do nozek
feetfaanPaniMagdy
ponad 3 miesiące temu
Dziękuje Pani za ponowne przyjęcie mnie na służbę, bardzo dziękuje, strasznie za Panią tęskniłem. Jest Pani najcudowniejszą Dominą. Pokłony dla Pani
mily
ponad 3 miesiące temu
Niesamowite przeżycie! Dość długo się ociągałem i nie wiedziałem pod czyją opiekę się oddać, ale widząc pozytywne komentarze poddałem się opiece Pani pod kątem żywej toalety. Profesjonalizm, indywidualne podejście do uległego, gradacja napięcia, piękno i niesamowita otoczka wręcz powaliły mnie na kolana. Polecam wszystkim, którzy chcą się w pewnych tematach otworzyć, ale nie mają odwagi! Ja na pewno wrócę jeszcze nie raz.
kundel1919
ponad 3 miesiące temu
Przepiękna Pani , Gdy bylem Dominowany przez Boginie miałem podziw i strach przed Władcza i Bardzo Ostra Pani .
Gdy rozkazuje boje sie kolejnego zadania Pani ma Wspaniałe pomysly , które swietnie realizuje. Takiej Pani sluzyc to zaszyt pozdrawiam szmata Pani kłania sie
pirsskorpion
ponad 3 miesiące temu
Pani Magda poraz kolejny szmaciła mnie na skype. Podczas sesji była rownież jej niewolnica, którą mogłem bardzo dobrze widzieć i która na polecenie Pani rownież mnie ponizała i szmaciła. W trakcie sesji widziałem na żywo jak Pan przekuwa język suce, która zniosła to bardzo dzielnie. Muszę przyznać, że suka jest bardzo piękna i mocno uległa, bez żadnego ale wykonuje polecenia Pani. Czekam na kolejny raz... :)
atejlor1
ponad 3 miesiące temu
Cóż, trudno nie zgodzić się z opiniami innych: Pani Magdalena jest oszołamiająco piękną, pełną sex-appealu i tajemniczego magnetyzmu Kobietą. Nie musi udawać, bo Ona wie: że jest uwielbiana i pożądana, że dzięki swojej Kobiecości może zrobić z facetem wszystko, że jest kimś nieskończenie lepszym niż żałośni samce skamlący u Jej stóp, którzy w gruncie rzeczy istnieją tylko po to, by Ją wielbić, spełniać Jaj kaprysy, dbać o Jej przyjemność i zadowolenie, bo to nadaje ich żałosnemu życiu sens. Czerpie niekłamaną satysfakcję z władzy, którą posiada, potrafi egzekwować posłuszeństwo, nie stroni od perwersji, prowokacji i wyuzdania (boskie zapachy i wydzieliny Pani !), które sprawiają, że uległy przekracza wszelkie granice i szaleje z podniecenia. Kobieta należąca do najszlachetniejszego, rzadkiego rodzaju, potrafiąca sprawić, że się Jej nigdy nie zapomina, bezustannie o Niej marzy i znów chce się przeżyć to wspaniałe doznanie rozkoszy i pełni, które może dać jedynie służba i oddanie prawdziwie Władczej, Dominującej Pani.
sluga45
ponad 3 miesiące temu
Fantastyczna, w pełni profesjonalna młoda i bardzo piękna Domina. Sesja u Pani Magdy to niezapomniane, pełne wrażeń przeżycie, które sprawia, że zawsze potem tęskni się do powrotów. Bezkompromisowa, dumna Domina znająca swoją wartość i bardzo biegła w sztuce bdsm.Pozdrawiam dostojna Pani Magdo i z najwyższym szacunkiem całuję Pani bucik.
Wlox
ponad 3 miesiące temu
Have you ever served to true Mistress ? If no , then you should definetely visit Ms...She is amazing , true dominant , she behaves to her slaves how they deserve ..If you ever went to another mistress but you didnt serve to Ms .Magda , then again you missed many things .. She has fantastic power , amazingly attractive eyes ....Once you are on your knees and looking to her , you have no choice other than serving to her ..Beautiful feet ....For me that was the first session .. but I will definetely go back .because it is impossible to forget ...Thank you Ms....
alppik01
ponad 3 miesiące temu
Mimo ze poznalem Domine tylko wirtulanie, moge stwierdzic ze jest to Domina wyjatkowa. Nasze wirtualne spotkania sa zawsze pelne niespodzianek i ekscytujacych sytuacji. Domina Magda obdazona jest wspaniala pomyslowoscia i wyobraznia i potrafi wykorzystac cie nawet przez duza odleglosc. Ma tez ogromne doswiadczenie w praktycznie kazdym temacie zwiazanym z femdom i bdsm. Przy niej na pewno nie bedzie nudno. Goraco polecam Domine gdyz sam jestem pod jej ogromnym wrazeniem i daze Ja wielkim szacunkiem.
a z USA
kpj23
ponad 3 miesiące temu
Pani jest najpiękniejszą Dominą jaka poznałem. Na jedno skinienie mojej Pani od razu padam na ziemię. Jej spojrzenie wywołuje u mnie dreszcz podniecenia. Do tej pory byłem u Pani już trzy razy. Za każdym razem scenariusz wyglądał podobnie. Chłosta, feminizacja i gwałt analny (to były stałe elementy). Chłosta z ręki Pani to czysta przyjemność. Od razu czuję, przez to, że należę do mojej Pani. Pani potrafi budować odpowiedni nastrój. Strap-on w Jej wykonaniu to coś niesamowitego. Czułem się jak ostatnia szmata. Szmata, której tyłek należy do jej Pani. Zawsze z radością wracam do swej Pani i z niecierpliwością czekam na następny raz (niestety nie jest to często ze względów finansowych). Na pewno mogę polecić wszystkim Panią , a szczególnie początkującym (Pani znakomicie wprowadza w arkana bdsm).
pirsskorpion
ponad 3 miesiące temu
Dzisiaj Pani Magda zdominowała mnie wirtualnie na skype i musze przyznać, że było to niesamowite wrażenie - nic mechanicznego - poprostu zabawiała sie mną dla włąsnej przyjemności jednocześnie wykorzytsując moje ukryte pragnienia. Zeszmaciła mnie jak prawdziwa meska k..... Pani Magda jest prawdziwa Pania i naparwdę zna sie na Dominacji, aż boje się pomyslec jak zajebiscie musi byc w realu u Pani Magdy. Goraco polecam wszystkim psom.
extr3m3
ponad 3 miesiące temu
Totalna demolka! Sesja wirtualna - skype. Aż dziw bierze, że na pierwszym spotkaniu trafiła Pani prawie 100% - pewnie dlatego, że Pani Magda w doskonały sposób modyfikuję swoją wizję sesji - w zależności od zaawansowania psa. Mimo drobnych rozbieżności, jeszcze godzinę po sesji siedziałem i się trząsłem :D Dziękuję Pani Magdo !!!

---
pies z Oxford
lodov
ponad 3 miesiące temu
Wspaniała Pani. Po wstępnej rozmowie przed sesją i ustaleniu jej ogólnego zakresu Pani przejęła całą inicjatywę. Jestem fetyszystą, więc całowałem i lizałem Pani szpilki, stopy (piękne, bardzo zadbane), doświadczyłem także bondage, Pani ma doskonale opanowaną technikę wiącania, byłem skrępowany od stóp do głowy, wspaniałe uczucie totalnego zniewolenia. Pani to pasjonatka BDSM, Domina w 100%, bardzo dziękuję za możliwość spotkania i na pewno do Pani wrócę.
54321
ponad 3 miesiące temu
Mistress, you are the best Domnia mistress, I can't enjoy life without you ,you made me so wonderful experience and made me dream ture, so I am own to you forever,kiss you foot,my mistress.
54321
ponad 3 miesiące temu
My mistress, many thanks to you for the training last saterday, you open the door for me to the BDSM, after I back from you , i can't go to sleep because a strong powerful force leading me to the deep, wonderful experience you give me make me fall in love being your slave. i can't help back to you and hope be your slave long-term.kiss your food. franklin
masoboy25
ponad 3 miesiące temu
Bardzo sliczzna i stanowcza Pani. Polecam wszystkim aby jej służyć :*
fafik76
ponad 3 miesiące temu
Lady....,jak Zawsze Piękna...Wykwinta Pani.....Klasa.,..i Niepowtarzalny Styl....
niewolnikp
ponad 3 miesiące temu
Wspaniała Domina. Ma w sobie to, co wszystkie Dominujące Kobiety mieć powinny. Nie robi "komerchy", tylko naprawde tresuje. Na pewno do Lady wróce moja Pani!!
Daro8888
ponad 3 miesiące temu
Pani Magda to wspaniała Kobieta przy Jej boku każdy facet chciał by się znaleźć służyć takiej Damie to czysta przyjemność
fafik76
ponad 3 miesiące temu
w Twoich Oczach Pani widze Ucieleśnienie Władzy
w Twoich Oczach Pani,widać Piękno i Surowość
w Twoich Oczach Pani,kazdy uległy pragnie się spełnić....a,ja pragnę najbardziej....Prawdziwa Dama Dominacji
spanked
ponad 3 miesiące temu
Pani Magda is a very firm and very imaginative mistress.
Add to this her intelligent nature and her very very very beautiful looks and you have an experience not to be forgotten.
I will visit again.
P.s. Her English is perfect!
masoboy25
ponad 3 miesiące temu
Piękna, wyrafinowana, stanowcza i przede wszystkim bardzo ostra Domina, Bogini fetyszu. Warto cierpieć dla takiej Damy! :*
feetfaan
ponad 3 miesiące temu
Cudowna pełna wdzięku Bogini. Stukot jej szpilek wprawia w drżenie i podniecenie. Pani łaczy w sobie klasę i elegancję. Jest ostra, świetnie dominuje, wie jak dać psu w kość i wie co z nim zroić jak jest nieposłuszny. Slużyc takiej Pani to zaszczyt dla każdego niewolnika. Padam do stóp
k-pa
ponad 3 miesiące temu
Najwspanialsza stanowcza i ostra Pani, jaką można sobie wyobrazić. Boskie ciało ton nie znoszący sprzeciwu... boskie stopy i nogi... służba u Pani to prawdziwa przyjemność dla każdego kundla i zawszonej szmaty....w realu Pani jest jeszcze piękniejsza niz na zdjęciach... leżeć u stóp Pani to najwspanailsze uczucie...
komentarz prawo
08/12
Z tego samego numeru telefonu korzysta kilka różnych osób!
Dzwoniąc na podany numer możesz nie rozmawiać z osobą z tego ogłoszenia. Prosimy zwrócić na to uwagę w rozmowie telefonicznej.