pl


Uwaga - profil tej osoby został przez Ciebie ukryty !
Aby wznowić wyświetlanie ogłoszeń przedstawiających tą osobę, naciśnij przycisk: "pokaż profil tej osoby".

 • Kontakt:Kontakt
 • Telefon: 726 259 004
 • Profil:Profil:
 • Miasto:
  Białystok
 • Wyjazdy: Tak
 • Wiek: 35 lat
 • Waga: 61 kg
 • Wzrost: 170 cm
 • Biust: 3
 • Języki: -
 • Cennik:Cennik
 • 1 godz.: 400 zł
 • Czas pracy::Czas pracy:
 • pn. - pt.: od 18 do 3

Oferowane usługiTwoja notatka edytuj

Treść ogłoszeniaTreść ogłoszenia   

NIE POSIADAM MIESZKANIA DO SPOTKAŃPrawdziwa i przemiła dziewczyna dla Panów, którzy pragną bliskości i ciepła drugiej osoby; niewymuszonej erotyki i dyskretnej intymności; swobodnej rozmowy lub milczenia, bez zażenowania; randki zakończonej namiętnym seksem lub bez; naturalności i braku schematów zachowania.
Podstawą znajomości ze mną, jest obopólna dyskrecja i kultura. Nie wydzwaniam i nie wypisuje sms-ów do swoich kochanków, więc nie ma powodu zastrzegać numeru telefonu (takie będą ignorowane).

Moja oferta jest bardzo szeroka, a mianowicie: pieszczoty ciała, wzajemne pocałunki (również namiętne), rozmowa na różne tematy (posłucham także Ciebie), delikatna laseczka, minetka, pozycja 69, wielokrotność uniesień, klasyka w różnych pozycjach zawsze w prezerwatywie, wspólna kąpiel, czułość i delikatność, pończoszki i szpileczki. 
Jestem zadbana, elegancka, nastrojowa...,  analny w moją stronę nie jest możliwy. Nie obsługuję wieczorów kawalerskich, nie spotkam się z dwoma panami jednocześnie .

Możemy się kochać, rozmawiać, uwodzić i... znów kochać ;) Wszystko zależy od tego, na co będziemy mieli ochotę :)

Zapraszam kulturalnych mężczyzn, dbających o swoją higienę osobistą. Interesuje mnie osoba na trochę wyższym poziomie intelektualnym niż przeciętny... mężczyzna z klasą. Nie umawiam się z parami lub kobietami, gdyż podniecają mnie tylko mężczyźni :)
Jeśli nie odbieram - zadzwoń później lub napisz smsa.

Nietypowe godzinki spotkania tylko dla stałych wielbicieli...jeśli się nie znamy, to nawet nie pytaj.

Rezerwacja terminów spotkań możliwa nawet kilka dni wcześniej.
Honorarium za moje towarzystwo oczekuję w pierwszych 10 min. spotkania.

Uwaga! Uzależniam- zapraszasz na własne ryzyko...
Dziękuję za dokładne przeczytanie mojego profilu. Będzie mi niezmiernie miło spotkać się razem...

Do zobaczenia,
Karolina

Pochwały od innych użytkownikówPochwały od innych użytkowników

komentarz lewo
Metis
ponad 3 miesiące temu
Zajebista kobieta. Rozmowa z osoba na poziomie Do tanca i różańca. Sex rewelacyjny pieszczoty bzykanie nie ma maruzenia.
Zdecydowanie najlepsza
przecietnyintelektualnie
ponad 3 miesiące temu
Nie, nie. Nie dzwońcie pod ten numer, gdyż chcę tą namiętną, zmysłową osóbkę na wyłączność. A Ty moja droga nie odbieraj telefonów poza moim oczywiście.
Jack32
ponad 3 miesiące temu
Witam Panowie.
Można powiedzieć że po raz pierwszy nie zawiodłem się na kobiecie.Anons wybrałem dlatego że wydał mi się najbardziej adekwatny do imprezy na którą potrzebowałem partnerki.Znajomi zaprosili mnie na sylwestra prawosławnego,ale niestety nie miałem partnerki więc zaprosiłem na całą noc.Najlepiej wydane 1200 zł w moim życiu.Panowie żony,kochanki tak nie umieją się zachować jak ta dziewczyna,można pogadać z nią na każdy tema,potańczyć i nie tylko.Towarzystwo wprost było zauroczone tą osobą.Po sylwestrze przyszliśmy do mnie i dopiero się zaczęło.Ona jest jak wulkan. Idealna na kobietę do życia,tylko boję się że chyba się zakochałem albo uzależniłem od tej kobietki.
komentarz prawo
01/04
Z tego samego numeru telefonu korzysta kilka różnych osób!
Dzwoniąc na podany numer możesz nie rozmawiać z osobą z tego ogłoszenia. Prosimy zwrócić na to uwagę w rozmowie telefonicznej.