pl • Kontakt:Kontakt
 • Telefon: 697 498 593
 • E-mail:
 • Profil:Profil:
 • Miasto:
  Lublin
 • Wyjazdy: Nie
 • Wiek: 31 lat
 • Waga: 50 kg
 • Wzrost: 168 cm
 • Biust: 3
 • Języki: angielski,
 • Cennik:Cennik
 • 1 godz.: 200 zł
 • 15 min.: 120 zł
 • 30 min.: 120 zł
 • Czas pracy::Czas pracy:
 • poniedziałek: wolne
 • wtorek: od 9 do 16
 • środa: od 9 do 16
 • czwartek: od 9 do 15
 • piątek: od 9 do 16

Oferowane usługiTwoja notatka edytuj

Treść ogłoszeniaTreść ogłoszenia   

Zapraszam buziaczki :*

Pochwały od innych użytkownikówPochwały od innych użytkowników

komentarz lewo
malutkipenisek30
2018-10-24 03:59:48
Słodziak ma to coś w sobie co mnie do niej ciągnie a mianowicie kobiecość opanowuje umysł i dusze oplatuje niczym pajęczyna to pragnienie bycia przy niej i delektowania się jej subtelnością zapach jej kobiecości jest niczym zapach swierzo zaparzonej aromatycznej kawy o poranku ta diablica kusi do grzechu do nieczystych mysli uwielbiam twoje Ale wierz .... tęsknie z nadzieją ze podczas kolejnego spotkania dojdzie do punktu kulminacyjnego okreslonego literką G. Buziaki przyjmiesz zaproszenie Diablico ?
malutkipenisek30
2018-09-27 11:46:08
Naj cudowniejsza kobieta jaką miałem okazje poznać czas podczas spotkań bardzo szybko mijał ku mojemu rozgoryczeniu miec taki skarb obok siebie bezcenne kochanka doskonała pełna kobiecego seksapilu i cudownego gładkiego jak aksamit ciała i ten jej cudowny kobiecy zapach ciała aż żal że nigdy nie miałem okazji wspólnie spędzić całej nocy u jej boku było by cudownie otworzyc oczy i ujrzeć obok siebie kogoś tak wyjatkowego choć wiem że w moim przypadku jest to nie realne to ta kobieta zasługuje na wyjatkowe podejscie wręcz szarmanckie u jej boku zawssze powinnień znajdować się wyłącznie prawdziwy dzetelmen z krwi i kości zasługuje na to jest mega KOBIECA. Ja sam bym chciał być tym dzetelmenem choć to nie realne możę komuś się to uda. Poporostu WYJATKOWA NIEPOWTARZALNA I TEN JEJ ZADARTY NOSEK BEZCENNY WIDOK I BARDZO BARDZO BARDZO KOBIECA. Pamiętający o tobie prostak i zwykły wieśniak. Całusek Słodziaku .
malutkipenisek30
2018-09-16 20:33:16
Jesteś wyjątkowa cudowna niepowtarzalna żadna inna nie dorasta ci do pięt uwielbiam twoją słodką myszkę i te posladki ale bym je wytarmosił już nie mogę się doczekać aż zdejmne z nich majteczki i porzadnie je przeczepie. pamietasz chyba o mojej obietnicy bedziesz wyła z rozkoszy. Prosiaczku
malutkipenisek30
2018-09-16 13:36:45
Cudowna jesteś prosiaczku .
malutkipenisek30
ponad 3 miesiące temu
Słodziaku dziękuję za wszystko jesteś bardzoooo seksowna tesknie za kolejnym spotkaniem uwielbiam cię doprowadzać do rozkoszy nigdy nie zapomnę jak się wiłaś w łóżku jesteś diamentem który pragnę oszlifować Boże jak ja tęsknię za pieszczeniem tych ponętnych pośladków gdy się spotkamy ponownie wypieszcze i wycałuję cię od głowy po same stopy uwielbiam twoje ponętne i delikatne ciało jak aksamit i ten twój wypięty tyłeczek Jezusiczku jak bym chciał cię tam wycałować Diablico przez ciebie mam nieczyste myśli Przepraszam -Wybaczysz mi?
KrowkaMordoklejka
ponad 3 miesiące temu
Wspaniała pupa ;*
minio653
ponad 3 miesiące temu
dziewcze jest bardzo ładne inteligentne i zadbane jej pupa to absolutny ideał.Jest bardzo miła i delikatna zdjęcia nie oddają nawet w połowie jej urody na żywo jest o wiele piękniejsza. Akcja 10/10. Chcę przerobić z tobą kamasutre jeśli się zgodzisz słodziaczku ten co powiedział że wyglądasz na 22 latka
Pozdrawiam cię PIĘKNA PA!!!!!
POLECAM!!!!!
malutkipenisek30
ponad 3 miesiące temu
Prawdziwy słodziak i niezwykła kobieta o aksamitnej gładkiej i pachnącej skórze. Popieścił bym twoje ........ domyśl się jesteś bardzo seksowna gdy się złościsz, uwielbiam twój zadarty nosek A...... Buziaczki złośnico.
wiatr26
ponad 3 miesiące temu
Fantastyczna dziewczina
malutkipenisek30
ponad 3 miesiące temu
Jesteś słodziaku wyjątkowa drugiego takiego uparciucha na tym świecie nie ma .Dziękuję za namiętne chwile o których nigdy nie zapomnę .Wykończyłaś mnie na maksa wyszedłem na ugiętych nogach jeszcze nigdy czegoś takiego nie przeżyłem ostra jazda bez trzymanki . Uwielbiam to z tobą robić . Jesteś nie do zastąpienia. Całuję w to miejsce gdzie masz gilgotki i oczywiście ................... ? zresztą na pewno się domyślasz .
budmaan
ponad 3 miesiące temu
Kobieta godna polecenia :)
malutkipenisek30
ponad 3 miesiące temu
Koteczku ostra z ciebie sztuka , uwierz mi że cię w końcu okiełznam I ponownie doprowadzę do ekstazy Jesteś uparta jak osiołek pytanie tylko czy warto? Marze tylko o jednym .......................... jesteś diamencikiem być przy takiej kobiecie to jak trafienie szóstki w totolotka -bezcenne uwielbiam twoje ale wierz ...... wierz kim jestem odpisz czekam
malutkipenisek30
ponad 3 miesiące temu
Słodziaku tęsknie za kolejnymi spotkaniami i oczywiście za tym ponętnym i delikatnym jak aksamit ciałem a twój słodziutki tyłeczek aż się prosi o klapsy jesteś bardzo niegrzeczna myszko łobuzie to jak będzie popieścimy się marze tylko o jednym ... domyślasz się o czym koteczku ? CZEKAM.Boże ile bym dał by z tobą po grzeszyć.
malutkipenisek30
ponad 3 miesiące temu
Witaj słodziaku wyglądasz na pierwszym zdjęciu nieziemsko uwielbiam z tobą spędzać czas twoje aksamitne i ponętne ciało chciałbym pieścić do końca mojego życia i jeden dzień dłużej . Jak już pisałem kocham cię za twoją kobiecość choć potrafisz łobuzie pokazać pazurki jesteś prawdziwą kocicą którą w końcu okiełznam i będziesz za moimi pieszczotami tęsknić.ALE WIERZ...... to mi się w tobie najbardziej podoba .
fans90
ponad 3 miesiące temu
Polecam na 10/10
creed1985
ponad 3 miesiące temu
byłem u tej dziewczyny,jest wspaniała nieprawdę polecam!!!A lodzik,coś niesamowitego,figura boska,a tyłeczek mmmm:)
komentarz prawo
19/11
Z tego samego numeru telefonu korzysta kilka różnych osób!
Dzwoniąc na podany numer możesz nie rozmawiać z osobą z tego ogłoszenia. Prosimy zwrócić na to uwagę w rozmowie telefonicznej.