pl


Uwaga - profil tej osoby został przez Ciebie ukryty !
Aby wznowić wyświetlanie ogłoszeń przedstawiających tą osobę, naciśnij przycisk: "pokaż profil tej osoby".

 • Kontakt:Kontakt
 • Telefon: 780 045 033
 • Profil:Profil:
 • Miasto:
  Poznań
 • Dzielnica:
  Wilda
 • Wyjazdy: Nie
 • Wiek: 45 lat
 • Waga: 89 kg
 • Wzrost: 170 cm
 • Biust: 3
 • Języki: angielski,
 • Cennik:Cennik
 • 1 godz.: 200 zł
 • 15 min.: 150 zł
 • 30 min.: 180 zł
 • Czas pracy::Czas pracy:
 • pn. - pt.: od 10 do 18
 • sobota: od 10 do 15
 • niedziela: od 10 do 19

Oferowane usługiTwoja notatka edytuj

Treść ogłoszeniaTreść ogłoszenia   


Jestem gorącokrwistą kobietą o niebywałym temperamencie, otwartym umyśle i dystansie do świata i siebie.... 
Już dziś zapraszam Cię na nietypową zabawę z fistingiem. Wiem co proponuję. To nie jest żadna ściema!!! Rzeczywiście wykonuję tę usługę. 
FISTING to penetracja pochwy partnerki dłonią, aż po nadgarstek. Próbowałeś tego?
Czy badałeś kobiece wnętrze swą dłonią? Czułeś jak mokra i gorąca jest w środku? Jak mięśnie cipuni zaciskają się na twych palcach i dłoni? Schowaj swą łapkę w mej dziurce i przeżywaj chwile rozkoszy... Wyobraź sobie, że trzymasz dłoń we mnie a ja funduję Ci w tym samym czasie soczystego francuzika. Mmmmm juz się rozmarzyłam.... Bywa, iż podczas takiej zabawy dochodzi do squirtingu czyli kobiecego wytrysku.
Preferuję gdy mężczyzna ma dłoń małą lub średnią. Podczas penetracji nieodzownym elementem jest rękawiczka i żel poślizgowy (mam wszystko co potrzeba, nie musisz kłopotać się zakupem). Cipeczka jest wydepilowana.                                                          

Nie wykonuję tej usługi podczas okresu o czym lojalnie uprzedzam przed spotkaniem.

Oczywiście jeśli życzysz sobie spotkania bez fistingu nie ma problemu. Wówczas spotkanie godzinne to 150 zł, pół godziny 130 zł, kwadrans szybki numerek 100 zł  francuzik na bogato 100 zł, francuzik bez pieszczot okolic 80 zł, francuzik mega ekonomiczny w gumie 60 zł.


Jestem osóbką aktywną, chętnie współpracuję z partnerem. Nie ma mowy o pukaniu "na zdechłego kurczaka" :) a moja ręka to nie trzepaczka:)

U mnie nie ma łapania za telefon w trakcie randki, umawiania następnych wizyt, nie patrzę tępo w sufit lub na zegarek. Nie oszukuję z czasem, nie poganiam. Nie grymaszę i nie strzelam focha:-) Jesteś moim gościem, kochankiem, partnerem, chlebodawcą, dobrodziejem, wielbicielem, adoratorem. Nigdy nie nazwę Cię klientem, bo w moim pojęciu to słowo ma pejoratywne znaczenie. Zawsze będziesz w centrum mej uwagi, z należnym Ci szacunkiem.
A po spotkaniu wyjdziesz ode mnie szczęśliwy niczym moher z kościoła:-p
Nie uśmiecham się półgębkiem jak inne panny bo mam wszystkie ząbki:-) tudzież nie rysuję zębami lakieru na Stefanie. Uważam, iż Twój sprzęt nie jest rurą stalową, którą trzeba oszlifować mechanicznie. Zajmę się Twym przyjacielem czule i troskliwie:-) Kto był, ten wie :-)))
STAWIAM NA JAKOŚĆ SPOTKANIA A NIE NA ILOŚĆ

Jest to oferta prywatna. Zatem w mieszkaniu jesteśmy sami bez uciążliwych koleżanek czy ochroniarzy. Mieszkanko zadbane, czyste, klimatyczne. O wyborze żeli  czy dużych pachnących  ręcznikach nie muszę wspominać.  Nieobce jest mi pojęcie DYSKRECJINie do pomyślenia jest by moi goście mijali się w drzwiach lub na korytarzu. Nie poczujesz się jak zagubiona osoba na peronie dworcowym, w hotelu, agencji czy w zapyziałej mieszkaniówce
NIE  PYTAJ  O: 
@spotkanie z parą @ anal w moją stronę, @ seks bez gumy, @ połyk (nie jestem pojemnikiem na spermę), @ spotkania na "dwa baty", @ obsługę wieczorów kawalerskich, @ scat @ piss (w moją stronę)@ bdsm@ ostrą dominację @ spotkanie w aucie lub w plenerze
Panów, którzy:
- nie czytają treści ogłoszenia i mają pytania typu: Co w godzinie? Ile kosztuje spotkanie itd...
- gawędzą, pieszcząc się,
- dzwonią by naubliżać, wyśmiać
ROZŁĄCZAM!!!!
Uwaga techniczna. 
Panowie chętni na:
*rimming - proszę o wydepilowane oczko Saurona. Nie jestem z Watahy, nie przedzieram się przez knieję.
*fisting (w ich stronę) - przed wizytą proszę zastosować porządną lewatywę. Nie jestem rzeźbiarzem, nie lepię figurek z brązu.
*feminizację - proszę przyjść z własnymi akcesoriami do takich zabaw (fatałaszki, pończochy, obuwie, kosmetyki itd)
HIGIENA (zasada rozciąga się na cały rok, ale lato jest szczególną porą)
Przerwę spotkanie gdy:
*poczuję słowiański chuch
*cebulę spod paszki (nie mówię tu o świeżym pocie tylko o zahodowanym)
*stwierdzę niedomyty sprzęt lub/i pupkę
Delikwent, który zrezygnuje z prysznica (a zapewnia "brałem w  domu") lub skorzysta z prysznica i nadal będą rażące niedociągnięcia WYJEŻDŻA Z LOKALU.  Naprawdę ochota na amory przechodzi mi po takich wrażeniach węchowo/wzrokowych. 
Skasuję 100 zł tytułem szkodliwych warunków pracy.
Pozdrawiam i serdecznie zapraszam. Ania :-))
Panom targującym się o 10 lub 20 zł proponuję POMINĄĆ mój anons. 
Czy w Tesco lub Lidlu robisz z siebie pajaca targując się przy kasie? 
Cena NIE PODLEGA negocjacji! 
Wynagrodzenia za usługę oczekuję w walucie krajowej tj. w złotówkach (przyjmuję również euro, dolary i funty). "Rewelacyjne" oferty barterowe tj. seks  za ciuchy, perfumy, telefon komórkowy są odrzucane. Owszem taki gadżet jako dodatek do gratyfikacji to świetny pomysł. Gadżet jako dodatek a nie zamiast pieniędzy!!! 
Preferuję kontakt  telefoniczny przed planowanym spotkaniem. 
Mile widziana jest rezerwacja terminu z dużym nawet jednodniowym wyprzedzeniem. Wówczas masz na 200% zaklepaną wizytę.  Umawiając się proszę o określenie długości spotkania. Czy na godzinkę, na pół godziny czy na kwadransik. Brak doprecyzowania to z mej strony automatyczna kwalifikacja spotkania na krótko tj. szybki numerek lub lodzik w 15 minut.
Organicznie nie znoszę połączeń z numerów zastrzeżonych
Na sms-a mogę odpisać tylko jeśli nie będziesz mógł się do mnie dodzwonić i dasz mi znać, że czekasz na sms-a ode mnie. Pozostałe sms-y ignoruję..
Odmawiam spotkań Panom nietrzeźwym, "wczorajszym"  lub/i pod wpływem środków odurzających.

Ostatnia prośba! 
Mili Panowie. 
Punktualność jest grzecznością królów. Nie toleruję spóźnień!
Jeśli umawiacie się na konkretną godzinę, a z różnych powodów nie możecie przybyć, to proszę o informację.  Wystarczy krótki sms. Wolę złą informację od jej braku... Chyba nie lubicie być wystawiani? Panowie, którzy stosują tę prostą zasadę zyskują w mych oczach, pozostali no cóż.... Czarna lista wita :-) w/w lista Panów o niechlubnej renomie jest ciągle uaktualniana, raz mnie wystawiłeś, nie ma opcji, że się umówisz drugi raz. Jestem stanowcza w tej kwestii po weryfikacji numeru SPOTKANIE ODWOŁAM!!!!
~~~~~~
P. S. Słówko dla bywalców i adoratorów mej skromnej osoby. Panowie dziękuję Wam za czas i hojność. To dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt móc spotkać się z Wami. Pozdrawiam i ściskam czule:-*
** w tagach dotyczących usług rozmyślnie wpisałam słowo riming z błędem (powinno być rimming) w wyszukiwarce funkcjonują dwie opcje na tą samą usługę, zabieg celowy a nie moje niedouczenie.

Oferowane usługiOferowane usługi

Vmasaż prostaty

VGFE

Vklasyk w zabezpieczeniu

Vfrancuz bez zabezpieczenia

Vfrancuz w zabezpieczeniu

Vfinał na twarz

Vfinał na piersiach

Vfinał w ustach

Vminetka

Vróżne pozycje

Vpieszczoty

Vlizanie jajek

Vpocałunki

Vzabawy z wibratorem

Vklapsy

Vwspólna masturbacja

Vpieszczenie sutków

Vzłoty deszcz

Vpalcówka

Vfeminizacja

Vsiadanie na twarzy

Vlekka dominacja

Vpoliczkowanie

Vostre słówka

VFISTING

Vrimming

Vwielokrotność zbliżeń w godzinie

Pochwały od innych użytkownikówPochwały od innych użytkowników

komentarz lewo
deeper7
ponad 3 miesiące temu
Poprzednia opinia jest ode mnie, tylko za wcześnie enter. Jeśli możliwe to proszę ją podpisać "Głęboki podnóżek".
deeper7
ponad 3 miesiące temu
Namietna, odważna, perwersyjna Dama. Poprosiłem o fisting w moją stronę - spenetrowała mnie jak chyba nikt. Delikatna na początku, brutalna kiedy o to błagałem. Weszła bardzo głęboko, a ja wciąż prosiłem o więcej. Uwaga, można się zatracić!
Wspaniale było też oddać jaja pod jej stopy. Najpierw delikatnie, jakby nieśmiało, potem coraz mocniej i mocniej, aż prawie zemdlałem. I ciągle machinalnie prosiłem o jeszcze. Jakieś szaleństwo.
Ma inicjatywe i fajne pomysły. Wyuzdana i cudowna. Wspaniale pachnie i cudownie smakuje. Wrócę na pewno, chcę więcej, więcej, więcej...
Przepraszam, wczułem się za bardzo :)
Czesinek
ponad 3 miesiące temu
Super kobieta francuz w jej wykonaniu odlot i ta słodka cipka. Przy wejściu obdarzyła mnie słodkim uśmiechem i czarującym spojrzeniem od razu mi stanął. Po wyjściu jeszcze mi nogi drżały.
andersgogo
ponad 3 miesiące temu
Witam chcę podzielić się wrażeniami z wizyty u owej Pani. Nigdy nie próbowałem fistingu i postanowiłem sprawdzić jak to jest. Rzeczywistość przerosła moje najśmielsze marzenia. Ta Pani jest zdumiewająca! Już od wejścia obdarzała mnie uśmiechem, potem umyła mi plecy (i nie tylko) to w łóżku było bardziej niż intrygująco. Wtajemniczyła mnie w ręczną penetrację.Jarałem się tą zabawą jak Rzym za Nerona. Nietrudno zgadnąć, iż szybko konar spłonął. Spotkanie było bardzo udane i nie omieszkam powtórzyć. Polecam naprawdę polecam Z pozdrowieniami ten od trzęsących się kolan
jar935
ponad 3 miesiące temu
Polecam, jest dobra w tym co robi
Tomekatomek2
ponad 3 miesiące temu
Najlepsza kobieta jaka może być a rimming to cos niesamowitego. Po tym tak mi sie chciało z niach kochać że z żadną tak nie miałem, a kutas jeszcze nigdy tak nie stawał :)
felis
ponad 3 miesiące temu
Kobieta marzenie
Osa4
ponad 3 miesiące temu
Bardzo miła i sympatyczna dziewczyna.
jasiu1912
ponad 3 miesiące temu
Tak jestem zadowolony z niej :-)
jasiu1912
ponad 3 miesiące temu
Fajna laska pozdrawiam cie :-)
krzysiovvv
ponad 3 miesiące temu
miła wspaniała pełna wigoru cały czas z uśmiechem na twarzy
Br-91
ponad 3 miesiące temu
Byłem dzisiaj i mogę powiedzieć, że jestem mega zadowolony.Miła, uśmiechnięta i śliczna kobieta, która jest na pewno w stanie zadowolić każdego.Rozkoszne pocałunki po całym ciele i świetny seks, a francuz połączony z rimmingiem to coś czego w życiu nie zapomne.Miał być to jednorazowy wyskok, ale na pewno wrócę.REWELACJA!!!
damian2012
ponad 3 miesiące temu
byłem u niej raz, super kobieta, lodzik cudowny, muszę do niej wrucić i sprubować minetki, panowie polecam
daktyl
ponad 3 miesiące temu
Śliczna jesteś. Odwiedzę Cię kiedyś. Więcej takich dziewczyn tu potrzeba.
koneser30
ponad 3 miesiące temu
Gdybym mógł zatrzymać czas i cofnąć robił bym to nieustannie tylko po to by szczytować i przeżywać wspaniałe chwile rozkoszy jesteś najlepsza .Żadna kobieta Ci nie dorówna .Polecam naprawdę a zobaczysz czego jeszcze dotąd nie przeżyłeś i nie doświadczyłeś nie wydawaj pieniędzy na laleczki które są sztywne szkoda twojego czasu .POLECAM NA 10/10 ZASŁUŻONE
czak
ponad 3 miesiące temu
byłem już dwa razy ale dopiero teraz piszę pochwałę bo nie wiedziałem co napisać.Daruje sobie oceny bo szczerze nigdy nic mi nie podpowiedziały o divie więc nie stosuje i wole opisać.Zdjęcia autentyczne,kobieta miła i kontaktowa poczęstowała mnie kawą,całuje namiętnie jest miękka i cieplutka w dotyku gładziutka skóra tylko pieścić.Sex po prostu bajka,widać że to lubi ,pipunia mokra i słodka całe spotkanie na luzie człowiek nie czuje że za to płaci normalnie hipnotyzuje faceta,jeszcze wrócę POLECAM!!!
komentarz prawo
08/04
Z tego samego numeru telefonu korzysta kilka różnych osób!
Dzwoniąc na podany numer możesz nie rozmawiać z osobą z tego ogłoszenia. Prosimy zwrócić na to uwagę w rozmowie telefonicznej.