pl


Uwaga - profil tej osoby został przez Ciebie ukryty !
Aby wznowić wyświetlanie ogłoszeń przedstawiających tą osobę, naciśnij przycisk: "pokaż profil tej osoby".

 • Kontakt:Kontakt
 • Telefon: 797 666 813
 • Profil:Profil:
 • Miasto:
  Kraków
 • Dzielnica:
  Dębniki
 • ulica:
  Okolica Skałek Twardowskiego
 • Wyjazdy: Nie
 • Wiek: 42 lat
 • Waga: 60 kg
 • Wzrost: 157 cm
 • Biust: 4
 • Języki: angielski,
 • Cennik:Cennik
 • 1 godz.: 150 zł
 • 30 min.: 120 zł
 • Czas pracy::Czas pracy:
 • pn. - pt.: od 10 do 22
 • sobota: od 10 do 22
 • niedziela: od 10 do 22

Oferowane usługiTwoja notatka edytuj

Treść ogłoszeniaTreść ogłoszenia   

Witam ;)

Zapraszam na upojne, namiętne i niezapomniane chwile...

Jestem elegancką, zadbaną i dojrzałą kobietą pełną pozytywnej energii.

Lubię dawać przyjemność mężczyźnie bez żadnej fałszywej pruderii.

Gwarantuję, że moje zdjęcia są prawdziwe i na spotkaniu zobaczysz dziewczynę ze zdjęć.
Spotkania tylko u mnie, sam na sam w moim prywatnym mieszkaniu :)


Uwaga ! Nie spotykam się z panami pod wpływem alkoholu, lub innych substancji psychoaktywnych !

Jeśli w kontakcie z klientem odczuję złe traktowanie, brak kultury, czy toksyczność nie spotkam się, lub wyproszę.
Wiedz, że nie tylko dlatego, że mi płacisz spotykamy się, ale wybrałam cię dlatego ,że uznałam  za miłego i ciekawego mężczyznę :)

 Na spotkania ze mną zapraszam jedynie zdecydowanych Panów, ceniących sobie wysoka klasę, kulturę osobistą oraz dyskrecję.

Pozyskiwanie znajomości na portalu nie jest moim przewodnim zajęciem, w związku z tym proszę o umawianie się z wyprzedzeniem. Godziny podane w anonsie są godzinami do kontaktu, a  nie godzinami mojej pracy.


Panowie, którzy zamierzacie do mnie zadzwonić i zapytać o sex oralny lub analny za dopłatą bez zabezpieczenia, minetkę, a są tacy którzy nawet i stosunek sexualny pragnęli by odbyć bez zabezpieczenia, o zgrozo!! od razu tu odpowiadam- nie ma takiej opcji za żadną cenę. Pocałunki u mnie są tylko powierzchowne. Zapewniam też, że nie ma u mnie żadnych ukrytych usług za dodatkowymi opłatami, nie jestem też ani dominująca ani uległa, jestem partnerska ;)


Wszystkich którzy  uważają tak uwielbianego lodzika bez gumki, lub minetkę za niewinną zabawę w rozkosz proszę by myśleli realistycznie, poczytali na ten temat, jest masa różnych opracowań naukowych, artykułów...Na prawdę warto wiedzieć ze sex to nie tylko zabawa ale i odpowiedzialność.

Jesteśmy, dorośli, mamy rodziny i dzieci, dbajmy o siebie, nie ryzykujmy, bądźmy świadomi, dojrzali i miejmy nasze własne, oraz cudze zdrowie w poszanowaniu :)


" W pierwszych latach epidemii AIDS sądzono, iż seks oralny jest bezpieczny. Obecnie wiadomo już, iż pewne ryzyko istnieje: błona śluzowa jamy ustnej jest wrażliwa na zakażenie. Bardziej ryzykowne są sytuacje, w których do jamy ustnej dostaje się nasienie, w którym zwykle więcej jest wirusa, niż w wydzielinach narządów płciowych kobiety. Ryzyko zakażenia w takim kontakcie jest mniejsze, niż w przypadku kontaktu waginalnego, jednak jest – w literaturze medycznej opisano przypadki zakażeń HIV, do których doszło w następstwie kontaktów oralnych. Kontakty oralne pociągają za sobą także ryzyko zakażenia innymi chorobami, m. in. kiłą, rzeżączką. " źródło http://www. aids. gov. pl/kampanie/1test. 2zycia/strefadlakobiet/faktyifikcje. htm

https://portal. abczdrowie. pl/bezpieczny-seks-oralny


Pozdrawiam Serdecznie :)


Zastrzegam sobie prawo odmowy spotkania z klientem jeśli stwierdzę, że jest on nieuprzejmy i niewiarygodny.
(szanuję ludzi i ich czas i proszę o wzajemność).
Jeśli nie odbieram telefonu, spróbuj zadzwonić za jakiś czas. Nie umawiam się poprzez sms-y, nie odpisuję na żadne wiadomości, z powodu dużej ich ilości, oraz iż uznaje pisanie ich za nie elegancki sposób umawiania się - kasuję nieczytane.Warm welcome ;)

I would like to invite you for some steamy, passionate and unforgettable moments.

For me, the atmosphere of the meeting is very important... I will make sure we both are satisfied.

With pleasure I will tempt you with sexy lingerie, an elegant skirt, high heels, sensitive touch and passion.

I'm an elegant, neat and mature lady full of passion.

 

I also offer harmonious massage with touch, which will influence not only your physical and mental, but also spiritual wellbeing.

I promise that all my presence, concentration and attention will be devoted wholly to you.
I like to give pleasure to a man with no false prudery.

I guarantee that my photos are real, I meet privately and I prize discretion. I can assure you will see the girl on the photographs, and not someone else, when we meet.

 

The meetings are one-on-one in a private apartment :) I do not go to hotels or private apartments or houses...

I am not an escort agency !! I do not have girlfriends to keep company, but I'm an individualist with my both feet on the ground with big and hot temperament ;) 

 

Please note! I do not meet with men under the influence of alcohol or other psychoactive substances.

 

I would like to mention that sex is not only fun but also a responsibility, so let's treat my and your health respectively :)

In the first years of the AIDS epidemic it was considered that oral sex is safe. Currently it is known that some risk exists: the oral mucous membrane is sensitive to infection. It is more risky when semen gets to the oral cavity, usually with a high viral load, than the viral load in the female vaginal secretions which is lower. The risk for infection is lower than with vaginal intercourse, but still exists – in the medical literature there are descriptions of HIV infections following oral sex. Oral sex may also lead to other sexually transmitted diseases, incl. syphilis or gonorrhoea.

 
My services include: titfucking, oral sex in a condom, sex in a condom, vibrator show, simultaneous masturbation, relaxing massage, superficial kisses.
I don't prefer my vagina to be licked (cunnilingus) or deep fingering.
 
Warm greetings and let me invite you to a meeting :*

Oferowane usługiOferowane usługi

VPokaz z wibratorem

Vmiłość francuska w zabezpieczeniu

Vseks hiszpański

Vwspólna masturbacja

Vmasaż relaksacyjny

Vfetysz stóp

Vseks z zabezpieczeniem

Pochwały od innych użytkownikówPochwały od innych użytkowników

komentarz lewo
racjonalny56
ponad 3 miesiące temu
Tak pieknie ukształtowanych bioder, tak ponętnego brzuszka i tak seksownej dupci i zgrabnych nóżek nie ma żadna kobieta w tej części krakowa. Piersi też ma cudowne, takie prawie do ręki. Zawsze uśmiechniętą buzie zdobią bialutkie ząbki. To Ewelinka:* Piękna i Szalona! Nie boje się użyć tych słów bo Taka właśnie jest. A seks zarowno klasyczny czy oralny pomino że w zabespieczeniu bajeczny. Tylko minetki żal bo cipeczka...śliczna z wzorcowymi wargusiami. Ale zdrowie ponad wszystko! ! Ewelinka ma piekne zadbane stopki...można je possać.
Ryska7
ponad 3 miesiące temu
Faina kobieta...pocielunki
komentarz prawo
24/01
Z tego samego numeru telefonu korzysta kilka różnych osób!
Dzwoniąc na podany numer możesz nie rozmawiać z osobą z tego ogłoszenia. Prosimy zwrócić na to uwagę w rozmowie telefonicznej.