pl • Kontakt:Kontakt
 • Telefon: 797 666 813
 • Profil:Profil:
 • Miasto:
  Kraków
 • Dzielnica:
  Dębniki
 • ulica:
  Zakrzówek
 • Wyjazdy: Nie
 • Wiek: 41 lat
 • Waga: 62 kg
 • Wzrost: 157 cm
 • Biust: 4
 • Języki: angielski,
 • Cennik:Cennik
 • 1 godz.: 150 zł
 • 30 min.: 150 zł
 • Czas pracy::Czas pracy:
 • pn. - pt.: od 10 do 22
 • sobota: od 10 do 22
 • niedziela: od 10 do 22

Oferowane usługiTwoja notatka edytuj

Treść ogłoszeniaTreść ogłoszenia   

Witam ;)

Zapraszam na upojne, namiętne i niezapomniane chwile...

Jestem elegancką, zadbaną i dojrzałą kobietą pełną namiętności.

Oferuję także harmonijny masaż dotykiem, który wpływa na sferę fizyczną jak i umysłową, a nawet ducha.

Lubię dawać przyjemność mężczyźnie bez żadnej fałszywej pruderii.

Gwarantuję, że moje zdjęcia są prawdziwe, spotykam się prywatnie i cenię sobie dyskrecję. Zapewniam Cię,  że na spotkaniu zobaczysz dziewczynę ze zdjęć.
Spotkania tylko u mnie, sam na sam w moim prywatnym mieszkaniu :) Nie jeżdżę do hoteli, oraz prywatnych mieszkań, domów...

Nie jestem agencją towarzyską !! Nie posiadam koleżanek do towarzystwa, natomiast jestem  mocno stąpającą po ziemi indywidualistką z dużym i gorącym  temperamentem ;) 


Uwaga! Nie spotykam się z panami pod wpływem alkoholu, lub innych substancji psychoaktywnych !

Jeśli w kontakcie z klientem odczuję złe traktowanie, brak kultury, czy toksyczność nie spotkam się lub wyproszę z mojego mieszkania. Pamiętaj, że nie tylko dlatego, że mi płacisz spotykamy się, ale wybrałam Cię dlatego ,że uznałam Cię za miłego i ciekawego mężczyznę :) Na spotkania ze mną zapraszam jedynie zdecydowanych Panów, ceniących sobie wysoka klasę, kulturę osobistą oraz dyskrecję.

Pozyskiwanie znajomości na portalu nie jest moim przewodnim zajęciem w związku z tym proszę o umawianie się z wyprzedzeniem. Godziny podane w anonsie są godzinami do kontaktu, nie godzinami pracy.


Panowie, którzy zamierzacie do mnie zadzwonić i zapytać o sex oralny lub analny za dopłatą bez zabezpieczenia, minetkę, a są tacy którzy nawet i stosunek sexualny pragnęli by odbyć bez zabezpieczenia, o zgrozo!! od razu tu odpowiadam- nie ma takiej opcji za żadną cenę. Pocałunki u mnie są tylko powierzchowne! Zapewniam też, że nie ma u mnie żadnych ukrytych usług za dodatkowymi opłatami, nie jestem też ani dominująca ani uległa, jestem partnerska ;)


Wszystkich którzy  uważają tak uwielbianego lodzika bez gumki, lub minetkę za niewinną zabawę w rozkosz proszę by myśleli realistycznie, poczytali na ten temat, jest masa różnych opracowań naukowych, artykułów...Na prawdę warto wiedzieć ze sex to nie tylko zabawa ale i odpowiedzialność.

Jesteśmy, dorośli, mamy rodziny i dzieci, dbajmy o siebie, nie ryzykujmy, bądźmy świadomi i dojrzali i miejmy nasze własne i cudze zdrowie w poszanowaniu :)

" W pierwszych latach epidemii AIDS sądzono, iż seks oralny jest bezpieczny. Obecnie wiadomo już, iż pewne ryzyko istnieje: błona śluzowa jamy ustnej jest wrażliwa na zakażenie. Bardziej ryzykowne są sytuacje, w których do jamy ustnej dostaje się nasienie, w którym zwykle więcej jest wirusa, niż w wydzielinach narządów płciowych kobiety. Ryzyko zakażenia w takim kontakcie jest mniejsze, niż w przypadku kontaktu waginalnego, jednak jest – w literaturze medycznej opisano przypadki zakażeń HIV, do których doszło w następstwie kontaktów oralnych. Kontakty oralne pociągają za sobą także ryzyko zakażenia innymi chorobami, m. in. kiłą, rzeżączką. " źródło http://www. aids. gov. pl/kampanie/1test. 2zycia/strefadlakobiet/faktyifikcje. htm

https://portal. abczdrowie. pl/bezpieczny-seks-oralny


Pozdrawiam Serdecznie :)


Zastrzegam sobie prawo odmowy spotkania z klientem jeśli stwierdzę, że jest on nieuprzejmy i niewiarygodny.
(szanuję ludzi i ich czas i proszę o wzajemność).
Jeśli nie odbieram telefonu, spróbuj zadzwonić za jakiś czas. Nie umawiam się poprzez sms-y, nie odpisuję na żadne wiadomości, z powodu dużej ich ilości, oraz iż uznaje pisanie ich za nie elegancki sposób umawiania się - kasuję nieczytane.

PS 

Oficjalnie informuje iż numery telefonów panów wystawiaczy, panów niegrzecznych i aroganckich dodaję na czarną listę do wglądu i pobrania sobie dla wszystkich dziewczyn Roksa. pl  

Ważna informacja dla koleżanek z branży- zachęcam do regularnego uzupełniania czarnej listy klientów którzy umawiają się i nie przychodzą, klientów z chorobami oraz z niegrzecznym bądź agresywnym zachowaniem. Dodam że osobiście już kilkakrotnie uniknęłam wystawionego spotkania dzięki naszej liście :) Bądźmy solidarne i dbajmy o siebie. Pozdrawiam :)
Warm welcome ;)

I would like to invite you for some steamy, passionate and unforgettable moments.

For me, the atmosphere of the meeting is very important... I will make sure we both are satisfied.

With pleasure I will tempt you with sexy lingerie, an elegant skirt, high heels, sensitive touch and passion.

I'm an elegant, neat and mature lady full of passion.

 

I also offer harmonious massage with touch, which will influence not only your physical and mental, but also spiritual wellbeing.

I promise that all my presence, concentration and attention will be devoted wholly to you.
I like to give pleasure to a man with no false prudery.

I guarantee that my photos are real, I meet privately and I prize discretion. I can assure you will see the girl on the photographs, and not someone else, when we meet.

 

The meetings are one-on-one in a private apartment :) I do not go to hotels or private apartments or houses...

I am not an escort agency !! I do not have girlfriends to keep company, but I'm an individualist with my both feet on the ground with big and hot temperament ;) 

 

Please note! I do not meet with men under the influence of alcohol or other psychoactive substances.

 

I would like to mention that sex is not only fun but also a responsibility, so let's treat my and your health respectively :)

In the first years of the AIDS epidemic it was considered that oral sex is safe. Currently it is known that some risk exists: the oral mucous membrane is sensitive to infection. It is more risky when semen gets to the oral cavity, usually with a high viral load, than the viral load in the female vaginal secretions which is lower. The risk for infection is lower than with vaginal intercourse, but still exists – in the medical literature there are descriptions of HIV infections following oral sex. Oral sex may also lead to other sexually transmitted diseases, incl. syphilis or gonorrhoea.

 
My services include: titfucking, oral sex in a condom, sex in a condom, vibrator show, simultaneous masturbation, relaxing massage, superficial kisses.
I don't prefer my vagina to be licked (cunnilingus) or deep fingering.
 
Warm greetings and let me invite you to a meeting :*

Oferowane usługiOferowane usługi

Vseks oralny z zabezpieczeniem

Vpokaz z wibratorem

Vwspólna masturbacja

Vseks hiszpański

Vfetysz stóp

Vmasaż

Vseks z zabezpieczeniem

Pochwały od innych użytkownikówPochwały od innych użytkowników

komentarz lewo
cziko
ponad 3 miesiące temu
Świetna kobieta, super sex, bardzo miło wspominam spotkanie :)
MowieJakJest1991
ponad 3 miesiące temu
Jak dla mnie POLECAM - wszystko 100%-towe :) Pani; urodliwa, pachnąca(czysta), komunikatywna i ogólnie bardzo mile spędzony czas :)
POLECAM w 100%
Mówię-Jak-Jest.
komentarz prawo
18/09
Z tego samego numeru telefonu korzysta kilka różnych osób!
Dzwoniąc na podany numer możesz nie rozmawiać z osobą z tego ogłoszenia. Prosimy zwrócić na to uwagę w rozmowie telefonicznej.