pl • Kontakt:Kontakt
 • Telefon: 792 711 462
 • E-mail:
 • Profil:Profil:
 • Miasto:
  Kraków
 • Wyjazdy: Nie
 • Wiek: 27 lat
 • Waga: 60 kg
 • Wzrost: 175 cm
 • Biust: 4
 • Języki: angielski,
 • Cennik:Cennik
 • 1 godz.: 350 zł
 • 15 min.: 200 zł
 • 30 min.: 300 zł
 • Całą noc: 3000 zł
 • Czas pracy::Czas pracy:
 • pn. - pt.: cały czas
 • sobota: cały czas
 • niedziela: cały czas

Oferowane usługiTwoja notatka edytuj

Treść ogłoszeniaTreść ogłoszenia   

GODZINY PRACY USTALAM INDYWIDUALNIE !!

TYLKO REZERWACJE !

W realu tylko z niewolnica cena 300-500 zl
JEDYNIE REZERWACJA TERMINU SESJI (min. Jedno dniowym wyprzedzeniem) !


 MOJA STRONA https://www. instagram. com/dominacjakrakow/NIE OFERUJE SEKSU jedynie DOMINACJE. Nie wiesz co to oznacza? To nie dzwoń!

Ostra a zarazem kapryśna Domina przyjmie za służbę zdecydowanych i odważnych niewolników (ale także Fetyszystów oraz Panów którzy pragną zaznać czegoś nowego) .

Spotkania odbywają się u Mnie w dyskretnym miejscu, dlatego wymagam od niewolników DYSKRECJI, którą sam zapewniam. Pamiętaj ze OGROMNA WAGĘ PRZYWIĄZUJĘ DO HIGIENY!


Sesja jest przystosowana indywidualnie do osoby, to samo odnosi się do daniny. 

Szczegóły omawiam jedynie telefonicznie przed zaplanowaną sesją,
MEJLOWO i SMS-owo możesz mi przesłać swoje preferencje oraz zaproponować datę i godzinę kiedy zamierzasz się wstawić .

PRZYPOMINAM ŻE ;KONTAKT SMS-OWY CZY MAILOWY TO NIE CZATERIA !

Podkreślam dominacja (BDSM/SM) to moja pasja. W tym świecie jestem od wielu lat tak wiec jestem jedna z niewielu Domin w Polsce, a szczególnie w Krakowie które naprawdę czują klimat i się odnajdują w tym. 

Ci wybrani którzy mogli służyć u moich stóp wiedza już ,że lubię mocna dominacje- przekraczanie u niewolnika bariery bólu. Na pewno wielu z was już poznałam, a szczególnie waszą uległą naturę…

Dlatego szanujmy swój czas - OSOBY UMAWIAJĄCE SIĘ NA SESJE, A NIE STAWIAJĄCE SIĘ NA NIĄ CZY NIE ODWOŁUJĄCE REZERWACJI SA BLOKOWANE  !

Na pytanie co proponuje na sesji- odpowiadam : 

-psychiczną,
-fizyczna,
-erotyczna,
- medyczną

strap-on, trampling, wosk, sondy, wizernik, biczowanie, klipsy, fetysz stóp-obuwia-pończoch, plucie, przemoc psychiczna, tresura w kagańcu i na smyczy oraz w kajdankach, piss, fisting analny, gwałt wibratorami i wtyczkami oraz kulkami, totalne poniżenie, polecenia i nagrody, FEMDOM (psychiczna Dominacja bez ograniczeń tzn. wg. moich kaprysów), lekki bondage, dominacja erotyczna, toaletowa (PISS, SCAT, WYMIOTY), feminizacja (bielizna, pończochy, peruki), upokorzenia psychiczne, tortury w tym tortury genitaliów, klamerki, gorący wosk, chłosta, uderzenia dłonią, kopanie, wiązanie, deptanie, przypalanie papierosami, tortury, ,krępowanie, policzkowanie, podduszenie, biczowanie, penetracje oralną i analną, opluwanie, tresurę, utożsamianie ze zwierzęciem, przedmiotem, sprzątaczką, panną lekkich obyczajów, feminizację, zabawę z jedzeniem oraz adoracje stóp i butów w formie łagodnej lub połączoną z różnymi formami tramplingu , IGŁY, NACIĘCIA, MUMIFIKACJA  etc.


W TRAKCIE ROZMOWY MUSISZ WSTĘPNIE PRZEDSTAWIĆ SWOJE PREFERENCJE.

-sesja 30 min godz 300 zł

-cuckold bi/hetero -500 zł

-forced bi/hetero- 500 zł
-spotkanie 2 godzinne -600 zł
-spotkanie 3 godzinne - 700 zł

-spotkanie z drugim niewolnikiem lub niewolnica +350 zł  DO CENNY 
-sam PISS podczas którego jest możliwość onanizacji 150 zł /20 min


Możliwość stałej służby, ale to ustalam po pierwszej sesji czy nadajesz się na mojego niewolnika. 


Możliwość odkupienia noszonej  bielizny, pończoch, rajstop -cena 50 zł /szt M. J.

Oferowane usługiOferowane usługi

Vwiziernikowanie

Vsonowanie

Vkrępowanie

Vmumifikowanie

Vzabawy jedzeniem

Vniewolink

Vnakówanie

Vfistining

Vdominacja

Vpsychiczna

Vfizyczna

Verotyczna

Vcewnikowanie

Vwosk

Vfetysz

Vbiczowanie

Vpiss

Vstrap-on

Vfeminizacja

Vwymioty

Vdeptanie

Vchłosta

Vscat

Vpoliczkowanie

Vniewolnica

Vklamerki

Vwibratory

Vigły

Vcuckold

Pochwały od innych użytkownikówPochwały od innych użytkowników

komentarz lewo
szubary
ponad 3 miesiące temu
Co ja właśnie przeżyłem... z różnego pieca chleb jadłem, ale tak ostro nikt mnie jeszcze nie potraktował. Ostro, ale wszystko w ustalonych granicach. Zerżnięty analnie, wyfistowany, przeruchany oralnie, wszystko okraszone miętową pastą potęgującą doznania, upokorzony i na koniec spuszczony... długo będę wspominał i mam nadzieję że szybko wrócę po jeszcze. Polecam tą Panią!
lodov
ponad 3 miesiące temu
Wspaniała Pani, bardzo doświadczona, potrafiąca kontrolować każdego uległego. We wszystkich praktykach podanych w ogłoszeniu Pani ma duże doświadczenie i wie jak je stosować. Pani dominuję w sposób naturalny i na spotkaniu czuć że Pani to lubi. Jest konkretną osobą, przed spotkaniem zawsze pyta uległego o jego preferencje i limity i na tym buduje całą sesję. Polecam wszystkim uległym.
Normalny34
ponad 3 miesiące temu
Piękna Pani z klasą. Kocha to co robi i w pełni się angażuje. Miałem zaszczyt służyć Pani pierwszy raz i już wiem, że nie będzie to ostatni. Pani wprowadza wspaniąłą atmosferę sesji, przez co czas upływał bardzo szybko, lepiej dla spokoju umówić się na 1, 5h lub 2h. Dyskrecja, super atmosfera. Profesjonalne akcesoria BDSM. Wszystko na najwyższym poziomie. Niezwykle mądra, błyskotliwa i przy swojej subtelności i delikatności, ma ten pazur, który powoduje strach i pokorę. Otwarty umysł i wyobraźnia. Niewiarygodne doznania. Gdy Pani dominowała się nade mną, widziałem błysk dzikiej satysfakcji w Jej oczach. Byłem zmuszony do rozebrania się do naga i na kolanach do adoracji butów, stóp, nóg Pani ubranej w piękną odzież w tym pończochy. Następnie byłem gwałcony przez Panią skuty w stelaż. Jeśli chcesz dać przyjemność Pani, oddaj swoją godność, wytrzymaj i dzielnie cierp ... A na końcu grzecznie podziękuj i wyraź Pani swoją wdzięczność, okaż uwielbienie, adorację. Żałuję, że służyłem Pani dopiero teraz, wszystkie inne Dominy pozostawia w cieniu. Polecam Panią innym uległym. Dziękuję Pani i do zobaczenia!
krakussxx
ponad 3 miesiące temu
1 raz zadzwoniłem ponad miesiąc temu. Jestem doświadczonym uległym potrzebującym silnej ręki i bardzo odwaznych zabaw. Telefonicznie uzgodniliśmy moje preferencje a mailem doprecyzowałem czego oczekuje. To co otrzymałem sprawiło iż wychodząc zostałem stałym kundlem. Juz po wejściu sprowadzony zostałem na kolana i miałem chwile na pozbycie się wszystkiego z siebie. Pani od razu założonym straponem zaczęła gwałcić moje gardło głęboko jak ustalilismy i a to był początek. Gwałt analny fist bardzo ostry ale w pełni kontrolowany i na granicy barier które Pani nie znała ale swoim doświadczeniem szybko znalazła. Na koniec związany patrzyłem na sliczne co oddają fotki ciało jej bez możliwości dotknięcia bo jeszcze nie zasłużyłem na to ( zasłużyłem na 2 sesji). Na koniec wygoniony zostałem pod prysznic ładnej czystej łazienki. Tam niespodzianka po chwili Pani weszła kazała położyć się na podłodze przysiadła nade mną i każąc otworzyć usta pełnym strumieniem wypełniła moje usta i kazała połknąć gorący mocz mrrrrrr. Potem wstając kąpiąc się i wycierając otrzymałem ostatnią niespodziankę od Pani. Weszła z moim przyniesionym dużym korkiem analnym i wepchneła mi go nakazując zostawić go na pół godziny. Jedna z najlepszych sesji jakie miałem. Jedna bo było juz sporo kolejnych. Dziękuję Pani uległy pluto. Szczerze polecam miałem przyjemność być u wielu domin ale teraz już innych nie chce ...
komentarz prawo
04/12
Z tego samego numeru telefonu korzysta kilka różnych osób!
Dzwoniąc na podany numer możesz nie rozmawiać z osobą z tego ogłoszenia. Prosimy zwrócić na to uwagę w rozmowie telefonicznej.