pl


Załącznik nr 1 do Regulaminu§Załącznik nr 1 do Regulaminu
  Zarejestrowany Ogłoszeniodawca ma możliwość:
 1. zarządzać swoimi ogłoszeniami (włączać/wyłączać i aktywować warunkowo swoje anonse, edytować dane i treść ogłoszeń, dodawać/usuwać zdjęcia do swoich ogłoszeń, przeglądać statystyki wyświetleń)
 2. dołączać ogłoszenia do swojego konta (za pomocą kodu sms wysłanego z telefonu, którego numer jest podany w danym ogłoszeniu)
 3. odłączać ogłoszenia od swojego konta (anonse takie nie są wtedy przypisane do żadnego użytkownika lecz mogą być nadal wyświetlane)
 4. wysyłać i otrzymywać wiadomości od/do administratora portalu
 5. zmienić ustawienia konta (email, hasło), usunąc konto
 6. dokonywać opłat za swoje ogłoszenia. Opłatę można dokonać online (przez system dotpay lub paypal) lub zwykłym przelewem w tytule wpłaty podając nr wygenerowanej transakcji.
 7. przeglądać listę wykonanych opłat (jeżeli zostały wykonane w opisany powyżej sposób)
 8. samodzielnie przenosić opłaty na inne swoje ogłoszenia (użytkownik może wyłączyć opłacony anons a nadwyżkę pozostałego terminu ważności wykorzystać na innym swoim ogłoszeniu). Można przenieść opłatę minimum 3 dniową, raz przeniesiona opłata może być przerzucona ponownie dopiero po upływie 5 dni.
 9. doładowywać konto użytkownika - Użytkownik może dokonać wpłaty nie na konkretne ogłoszenie lecz na swoje konto. Dokonana w ten sposób opłata jest dodawana do salda konta użytkownika i może zostać przez niego w dowolnej chwili wykorzystana na opłacenie swoich ogłoszeń.
  Komentator ma możliwość:
 1. dodawać komentarze do ogłoszeń
 2. tworzyć własną listę ulubionych ogłoszeń
 3. dodawać prywatne notatki do swoich ulubionych ogłoszeń
 4. wysyłać i otrzymywać wiadomości od/do administratora portalu
 5. zmienić ustawienia konta (email, hasło), usunąc konto
 6. dokonania przekształcenia na konto zarejestrowanego ogłoszeniodawcy

Obowiązująca wersja Załącznika z dnia 24.12.2014